Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják azt az itteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt az itteni felhasználók hogy egy félénk visszafogott tutyimutyi papucs férfi egyedül marad amikor csomó házasságot ismerek ahol a férfi papucs?

Figyelt kérdés

Ennél a kérdésnél is mondogatják a felhasználok hogy ilyen hozzáállással egyedül fogsz maradni


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Nem tudom miért mondják ezt amikor szerintem csomó olyan olyan házasságot ismerek ahol a férj papucs a nő meg egy irányító domináns valaki


2018. máj. 1. 14:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
De azok a papucs férfiak valószinű jóképűek, vagy jó sok lóvéjuk van, sikeresek a karrierjükben...
2018. máj. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy, pasiban is van olyan, aki domináns és csak is olyan párt választ magának, aki felett tud uralkodni,. tudja irányítani, és a nőnek meg k..ss a neve.


És azt hiszed, hogy az ilyen kapcsolat normális? Azt hiszed, hogy a papucs pasi az oké? És a domina nő is oké?

2018. máj. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hol van manapság normális párkapcsolat? talán 10% ilyen
2018. máj. 1. 14:37
 4/14 anonim ***** válasza:

A papucs férfiak többsége tényleg egyedül marad, kivéve, ha sok pénzt hoz a házasságba vagy jól néz ki.

Az ilyen "csomó olyan párt ismerek..." szövegeket meg hagyjuk. Az itteni felhasználók közül mindenki egy csomó olyan párt ismer, amilyeneket valahogy mégsem látok akkor, ha beülök valahova és nézem a tömeget.

2018. máj. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
4. Na nehogy már nem hallottad jópárszor azt hogy "az egy olyan papucs férj" nagyon sok papucs van házasságban....
2018. máj. 1. 14:43
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

Bírom ezt a papucs férj dumát!


1.Annyira nem lehet papucs, ha összetudott szedni egy feleséget!

2. Nálunk az ismerősök 90%-a azt hiszi, hogy én irányítok (feleség). Valójában csak az apróságokban hozok egyedüli döntéseket (hova menjünk vásárolni stb.) a fontosabb döntéseket a férjem hozza meg (menjünk-e nyaralni) vagy közösen.

2018. máj. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nagyszüleimnél van az, hogy öregapám kb. mindent kötelező, hogy megcsináljon, öreganyám csak a rigolyáival foglalkozik.


Igaz nagyapám szerintem eleve ilyen alárendelődő figura, nagyanyám meg abban a korban mikor megismerkedtek nagyon szépnek számított ('50-es évek vége).


Máig ez van. Nagyfater mosogat, főz, takarít, csinál mindent. Igaz cserébe ő kezeli a full kasszát, ő vásárol be és sok dologban az ő dolgai érvényesülnek.

2018. máj. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én azóta nem mondok semmit, hogy az egyik szomszédomról kiderült, külseje: pocakos, alacsony, szőrös, szemüveges, kopasz, maradék haja zsíros, állása viszont nem, 45 évesen az anyjával él, és büdös is (buszon ülök néha mögötte), mindent az anyjára hagy, alig kommunikál... na ez az ember egy elvált férfi és 2 családos apuka.


Régen azt gondoltam ha a "forever alone" kifejezéshez kéne illusztráció akkor ez a férfi lenne a tuti választás. Hát nem. Egyszer bizony volt nő (és csinos is!) aki látott benne fantáziát.

2018. máj. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#5: Nem, nem hallottam jó párszor. Ahogy láthatod, más sem. Az ismerőseid hány százaléka az a "nagyon sok"?
2018. máj. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

egy pár papucsot én is ismerek.

de kinek mit jelent a papucs szó? azért mert egyszer kétszer a férj enged a nőnek nem biztos hogy papucs, ahogy az se biztos hogy ha a nő mondja meg mi legyen az se biztos, mert lehet, hogy a férfi átgondolja a nő gondolkozását és egyetért vele, akkor minek hadakozzon ellene?

2018. máj. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!