Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem érzek vonzalmat sem a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzek vonzalmat sem a nők sem a férfiak iránt. Ezzel orvoshoz kellene fordulnom vagy leélhetem az életem egyedül és boldogan?

Figyelt kérdés
Egyik nem sem vált ki belőlem szexuális vágyat, és nem tudom hogy ennek egészségügyi vagy pusztán genetikai okai vannak.Nem is szeretnék rá megoldást, csak szeretném elkerülni a környezetem negatív reakcióját a helyzetemre.

2018. ápr. 28. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem tartozol senkinek sem magyarázattal. Ha neked jó, akkor jó. Miért kellene valaki más életét tönkretenned azzal, hogy hazudsz neki, ha boldog vagy egyedül is? Nem szeretnél rá megoldást, tehát jó így.
2018. ápr. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%

Genetikai???

Szerintem menj el egy szakemberhez és neki tedd fel ezt a kérdést. De most komolyan. Ez nem oltogatás, ő tudni fogja a választ.

2018. ápr. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Tudod mennyi kutya sinlodik menhelyen ehezve szeretethianyban? Veluk is lakhatsz egyutt. Szeretgetheted oket,sportolhatsz veluk meg fozhwtsz nekik. Szexet nem igenyelnek a gazditol.


Problem solved.



N

2018. ápr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
szerencsés enber:)
2018. ápr. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem sokan szívesen cserélnének veled :)
2018. ápr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
ezt hívják aszexuális embernek. nem betgeség nem lesz belőle semmi bajod...így jó neked és kész :D akk lesznek max gondok ha majd szeretnél gyereket, de igazából akkor sem feltétlenül
2018. ápr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Egy igazi mázlista vagy! Tudod mennyi csalódástól kínlódástól felesleges csatározásoktól kíméled meg magad ezzel? Ez az egész párkapcsolatosdi szex után kajtatás ,állandó kompromisszum megalkuvás ami ezzel jár ,teszi tönkre az életet.
2018. ápr. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!