Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a francot csináljak tindere...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a francot csináljak tinderen, hogy ne legyenek túl egyoldalúak a beszélgetések?

Figyelt kérdés

Kezdem unni, hogy hiába próbálok figyelni arra, hogy ne a szia mizuval kezdjek ( ami megjegyzem kicsit macerás akkor, ha semmi info nincs az adatlapon) és próbáljam valamerre terelni a beszélgetést, amikor a partner totál passzív.

Ha ennyire nem izgatja a téma, minek húz jobbra, vagy minek jár fel tinderre?

Nyílván az is benne lehet, hogy én vagyok fasz... Mert azt aláírom, hogy nem ritka az sem, hogy random írok, aztán lesz ami lesz. Csak aztán sosincs semmi, mer a partnerek többnyire még ennyire se aktívak :D

F22


2018. jan. 15. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
A Tinderen az a helyzet, hogy tapasztalataim szerint a legtöbb profil inaktív, amelyik pedig nem, az nem gondolja komolyan az egészet. Nem komoly kapcsolatot keresnek, hanem szórakozást, önbizalomnövelést, esetleg egy szexpartnert. Ez igaz a lányokra, és a srácokra is legnagyobb részben, én már rég lemondtam a Tinderről... volt pár értelmesebb matchem, akikkel majdnem ki is alakult valami, de a végén mindig felesleges köröket futottam. :D 20f
2018. jan. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Itt most nem az inaktívakról van szó, hanem arról, hogy minek húz jobbra, ha még csak nem is próbálkozik kihozni a beszélgetésből semmit :D

Nem kell, hogy kapcsolat, vagy bármi más kialakuljon, de elég kellemetlennek érzem, hogy már egy jót se lehet random beszélgetni emberekkel..

2018. jan. 15. 21:31
 3/3 anonim ***** válasza:
A matcheim fele vissza se irt, a masik felebol szinten felenel elaladt a beszelgetes eleg hamar, a maradekkal lehet tovabbvinni messengerre es abbol osszejon szinten felebol tali. Es a talik nagy reszenek nem lesz folytatasa. 29/f tapasztalat.
2018. febr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!