Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj lefogynom ha meg akarom tartani az új vékony barátnőm?

Figyelt kérdés

Igen sajnos nagyon elhíztam, lépcsőn alig tudok sajnos felmenni úgy kifáradok. Meglepő módon egyik vékony kb. 55 kgos kolléganőmmel alakul valami. Volt már csók, meg keres engem stb. Szex még nem volt de hétvégén nálam alszik.

Attól félek hogy ugye ő azért sportos mert nyilván nem véletlen így néz ki. Így el fog hagyni mert nem bírok majd lépést tartani vele, pl szexbe, sétálásba stb.

Ő persze azt állítja hogy azért szeretett meg mert olyan más vagyok mint a többi....Meg olyan jó humorom van. Félek hogy lehet ez csak árverés vagy hamar elhagy....túl szép most minden..


2018. máj. 2. 07:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudhatjuk, de saját tapasztalataim alapján, egy idő után, amelyik nőt otthon nem dugják meg rendesen, azt majd megdugják máshol...
2018. máj. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Azért lenne muszáj lefogynod, hogy meghosszabítsd az életedet. Nem bírsz felmenni a lépcsőn? Időnap előtt megáll majd a szíved, aztán nem a csaj lesz a probléma.
2018. máj. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2. Ezzel az erővel ne ülj autóba mert akkor is nagyobb esély hogy meghalsz, mint kövérség miatt
2018. máj. 2. 08:10
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

"2. Ezzel az erővel ne ülj autóba mert akkor is nagyobb esély hogy meghalsz, mint kövérség miatt"


Ha a saját egészségedhez ilyen "lazán" állsz hozzá, akkor meg mit nyivákolsz ilyen dolgok miatt, hogy elhagy-e? Ennyiből ne is aludj mellette, mert lehet, hogy előbb elhagy ha horkolsz majd, mint a kövérség miatt... Nehogy lefogyjál, legyél csak büszkén kövér, ha meghalsz meghalsz, ha elhagy elhagy, nem mindegy?

2018. máj. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
#3 mostmár azt is tudjuk, hogy csak a humorodért szeret, nem az eszedért. :)
2018. máj. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
Az nem biztos, hogy a nőt zavarja a túlsúlyod,mert akkor nem smárolna veled...te téged zavar, vagy fog.... szóval más étrend és mozgás, de csak fokozatosan.
2018. máj. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

Próbáld felismerni az elhízásod okát, a mértéktelen evés pótcselekvés.Gyakori jelenség olyan férfiak körében akiknek problémájuk van a női nemmel való kapcsolódásban, elfojtott szexualitás.


"Ki van éhezve..."


Az evés és a szex kapcsolata szépen megjelenik a köznyelvben.

2018. máj. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Ja hogy neked ennyi az egeszséged? Akkor sok boldogságot ahjoz is, ha diabéteszes leszel, vagy elpatkolsz infarktusban, miközben próbálsz felmászni a magasföldszintre.
2018. máj. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%
Annak a lánynak elég alacsony önbecsülése lehet.
2018. máj. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én túlysúlyosként is bírom a szexet, pedig kb 160kg vagyok. Ennyire puhány vagy, vagy nálam is sokkal súlyosabb? Amúgy meg… tudja, hogy nézel ki, nem fog neki meglepedést okozni. Nem zsákbacicát kap. Ne izgulj. Mondjuk én hegyet is vígan mászok, nem dohányzom. Ha füstölsz, érdemes azt lerakni.
2018. máj. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!