Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj lefogynom ha meg akarom tartani az új vékony barátnőm?

Figyelt kérdés

Igen sajnos nagyon elhíztam, lépcsőn alig tudok sajnos felmenni úgy kifáradok. Meglepő módon egyik vékony kb. 55 kgos kolléganőmmel alakul valami. Volt már csók, meg keres engem stb. Szex még nem volt de hétvégén nálam alszik.

Attól félek hogy ugye ő azért sportos mert nyilván nem véletlen így néz ki. Így el fog hagyni mert nem bírok majd lépést tartani vele, pl szexbe, sétálásba stb.

Ő persze azt állítja hogy azért szeretett meg mert olyan más vagyok mint a többi....Meg olyan jó humorom van. Félek hogy lehet ez csak árverés vagy hamar elhagy....túl szép most minden..


2018. máj. 2. 07:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha őt nem is zavarja, tégedláthatóan igen. Egy idő után neked lesz kisebbségi komplexusod (ha még nincs, bár az írásod nem erről árulkodik). Magad miatt kellene lefogynod, hogy jobban érezd magad mellette.
2018. máj. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!