Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony és nagyon vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony és nagyon vékony pasiként lehet olyan barátnőm akit az utcán utána szoktak nézni a férfiak úgy hogy nem vagyok gazdag?

Figyelt kérdés
2018. máj. 4. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ha elmúltál 18 valószínűleg nem fogsz már nőni, de a vékonyságodon alakíthatsz, el kell menni egy normális edzőterembe és ki kell kérni egy tréner egy edző tanácsait.

Hosszú folyamat de megéri.


vagy milliomos leszel és híres.

2018. máj. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen lehet....
2018. máj. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

Tehát magyarra fordítva: előnytelen külsővel elvárnád, hogy olyan nő járjon veled, aki tesz a fizikai megjelenéséért?

Szerinted ez reális?

2018. máj. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Alacsonyan semmilyen barátnőd nem lehet.
2018. máj. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

miért kell neked olyan nő?


amúgy szerintem nem. vagy gyúrj agyra (és használj vesszőket a mondatban), kezdetnek az is megteheti.

2018. máj. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Azért először is nem ártott volna leírnod, hogy mennyire vagy alacsony és vékony. Ezt csak azért írom, mert volt már itt olyan idióta, aki 175 vagy 177 centisen alacsonynak bélyegezte magát meg 70 kilósan vékonynak. Ha viszont 170 vagy esetleg annál kisebb, akkor tényleg jobb ha feladod a nagy vágyadat, ugyanis ilyen alacsonyan tényleg értelmetlen szép barátnőben reménykedni még akkor is ha kipattintod magad (azzal csak nevetségesebbnek fogsz kinézni). A szép/csinos csajok már csak presztízsből sem jönnek össze alacsony pasival. Milliomosként te sem egy Fiat Punto-t fogsz venni, hanem egy szép, gyors és drága BMW-t vagy Mercedes-t.
2018. máj. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az nem a te szinted, felejtsd el.
2018. máj. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
6. 161 cm vagyok sajnos...
2018. máj. 4. 22:51
 9/12 anonim ***** válasza:
#8: Hát akkor így sajnos teljesen esélytelen. A 173-175 cm-re még azt mondanám, hogy so-so (ha sportos és jóképű vagy), de alatta (~170 és annál kisebb) teljesen mindegy milyen magas vagy. Azt javasolnám, hogy feküdj rá a karrieredre (diploma és komoly fizetés). Tudom ez közhelyesen hangzik, de ilyen alacsonyan pénz és egzisztencia nélkül szinte esélytelen vagy egy kicsit is vonzó barátnőre.
2018. máj. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Tudom ez közhelyesen hangzik, de ilyen alacsonyan pénz és egzisztencia nélkül szinte esélytelen vagy egy kicsit is vonzó barátnőre.


De akkor nem magamért fognak szeretni...

2018. máj. 5. 05:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!