Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják itt olyan sokszor hogy vagy kigyúrod magad vagy gazdagnak kell lenned ha jó nőt szeretnél, amikor csomó egyáltalán nem sportos nem gazdag férfinak van csinos barátnője?

Figyelt kérdés
Csomó olyan férfival találkoztam aki egyáltalán nincs kigyúrva, a pocak elég keményen befigyel, kopaszodik, el van hanyagolva és egyáltalán nem gazdag, diákhitelét törleszti, egyéb hitel van a fején és ennek ellenére mégis viszont nem elég aranyos normális csinos barátnője van. Én az életben ezt látom nagyon sok ismerősöm van sok ember között mozgok Úgy gondolom az én tapasztalatom eléggé mérvadó
2018. máj. 4. 19:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Miért kamuzol?
2018. máj. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Őszintén mi érdekem az, hogy kamuzok, miért kell azzal jönni hogy kamuzok ha valamit látok..... komolyan ez olyan idegesítő ez a provokáció amit alkalmaztak néha már a vérnyomásom felmegy ettől komolyan mondom....
2018. máj. 4. 19:44
 3/12 anonim ***** válasza:
63%

Azért mert egy aranyos, normális, csinos lány kb. dettó ugyanaz a kategória mint a férfinál kis pocak meg kopaszodás (amit nem a férfi választ többségében mint stílusirányzat).

Manapság terjedt az el, hogy még a hót átlag, nulla fenék, kis nebáncsvirág csajokat is felhőkig érő piedesztálra emelik, hogy mennyire jó nő.

Mintha tényleg annyira nehéz lenne egy lánynak annyi elvárást hoznia, hogy ne legyek rosszul, ha rá nézek. A legtöbb lány és fiatal nő az valamennyire csinos még akkor is, ha amúgy elhanyagolt.

2018. máj. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

Nyugi kérdező, csak a sok rinyagép szokta ezt terjeszteni, akik lusták változtatni az életükön és mindig csak azt hajtogatják, hogy 20+ évesen én már feladtam, hogy legyen valakim..stb.


A szépség mindenkinél mást jelent. Akire te azt mondod, hogy csinos, az lehet, hogy más szemében meg nem csinos.


A világ színes, különböző ízlésvilággal.

2018. máj. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
azok a pasik eszesek. okos ismerőseid vannak.
2018. máj. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
40%

Akkor ezek szerint semmi probléma nincs azzal, ha potrohot növesztek a köldökömre, ha felszedek 60 kiló zsírréteget, ha felveszek 3 misi diákhitelt, meg ha egy kicsit igénytelenebbé válok, mondjuk ritkábban zuhanyzok. (Ugyebár ezen irányban éleződik ki a kérdés.)


DE, VAN! VAN PROBLÉMA EZZEL!


Szerintem is, meg minimum a nők szerint is, csak a nők imádják meghazudtolni magukat, s játszani a különcöt.

2018. máj. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

#6


Gratulálok az értelmi szintedhez, hogy csak a két végletet ismered. Szerinted közte nincs is semmi?

2018. máj. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

"Csomó olyan férfival találkoztam aki egyáltalán nincs kigyúrva, a pocak elég keményen befigyel, kopaszodik, el van hanyagolva és egyáltalán nem gazdag, diákhitelét törleszti, egyéb hitel van a fején és ennek ellenére mégis viszont nem elég aranyos normális csinos barátnője van."


Így van, ennek az oka pedig az, hogy az ő párjuknak ezek a dolgok kevésbé számítanak, viszont bizonyára van valami erősségük, amit többre értékelnek a kigyúrt testnél illetve a gazdagságnál.


Ez viszont nem jelenti azt, hogy minden nő így gondolkodik. A helyzet az, hogy jóval kevesebb olyan nő van, akiknek az ilyen férfiak tetszenek, mint ahány ilyen férfi van. Ezért aztán a maradék "pocakos, kopaszodó, elhízott" férfi ha kapcsolatot akar már rá lesz kényszerítve arra, hogy ezeken a tulajdonságain változtasson.

2018. máj. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Sebtapasz effektus kérdezõ.

Elmondom a lényegét.

A csajnak volt egy palija akit imàdott és valamiért vége lett,szerintem a férfi kidobta a lányt,ilyenkor a nõ,hogy újra épitse magát,összejön egy gyengébb palival.

Összeszedi magàt a csaj,aztàn szépen kidobja a pocakos gyengébb palit és úgyanúgy összejön a piacképesebbel.


Hidd el így van,most együtt vannak de nem lesz hosszú életû egyàltalàn,a sràcnak meg padló utàna meg nem tudja lejjebb adni az igényeket.

2018. máj. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Minek próbálod ilyen amatőr módon tévesen beállítani a valóságot?


Mindenki tudja, hogy a kérdésed egy nagy bullshit.

Egy nagy kamuhalmaz. A való életben nem látni ilyen párokat.


Ha már hülyeségeket akarsz bedumálni másoknak, akkor azt legalább ne ilyen szánalmas módon próbáld...

2018. máj. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!