Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen szituációban a mosolyogv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen szituációban a mosolyogva köszönést mennyire lehet jelnek venni?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam, akit mikor látok mosolyogva köszönök neki, és ő is ezt teszi. Nyilván nekem nagyon tetszik, de attól hogy ő is hasonlóan mosolyog ha meglát nem jelenti azt, hogy a dolog kölcsönös. Jól gondolom ezt?

Tudom hogy kb tini kategória ez a kérdés, pedig mindketten jóval 20 felett vagyunk. (főleg én :D )

Én vagyok a férfi. Esetleg privátban leírom részletesebben is a történetet, ha van akit érdekel...



2018. máj. 5. 09:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én automatikusan mosolygok, ha rám mosolyognak, szerintem keress még jeleket.
2018. máj. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 iamaveryniceguy ***** válasza:
100%
Ennél azért több kell.
2018. máj. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, anno jó tíz éve én is voltam így egy lánnyal, mindig mosolyogva köszönt. Amikor összejöttem vele és kérdeztem tőle, hogy ez jel volt-e, csak annyit mondott, hogy ő mindenkire mosolyog..
2018. máj. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem jol gondolod.

Aki ram mosolyog, arra automatikusan en is.


Ez mar rettento rohelyes, hogy mindent jelnek vesznek egyesek. Meg azt is, ha nem ul el mellole a lany, amint van szabad hely mashol egy tomegkozlekedesi eszkozon

2018. máj. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 BlackSword ***** válasza:
Egyébként keresi a társaságod??? Figyel rád???
2018. máj. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Basszus, ha mellettem ül a buszon, az már egy jel? A jó múltkor elült mellőlem egy nő, akkor az azért volt, mert nem akart semmit tőlem? :D
2018. máj. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Semennyire.

A jólneveltséghez hozzátartozik, hogy az ember mosolyog az ismerősére, amikor köszön. Meg általában, ha hozzá fordul, ha kérdez, általában, hacsak a szituáció nem ellenkezik a mosollyal.

Egészen más azonban, ha vonzódást fejez ki, ezt azonnal észre lehet venni. Olyankor nemcsak mosoly van, hanem nyílt nevetés, szemkontaktus, odafigyelés, egy kicsit csökken a komfortos fizikai távolság, esetleg van érintés, és nem véletlen, hanem tartósabb, stb.

2018. máj. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Egy mosolyt, vagy egy köszönést jelként értelmezni? Szerintem te se vedd annak.
2018. máj. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#5

Igen. Van hogy látom, hogy keresi hogy hol vagyok, ha meglát pedig integet és mosolyog.


Általános kérdést akartam feltenni, nem ennyi a sztori, csak nem akartam részletezni. :)

2018. máj. 5. 12:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze, ha mosolyogva köszönnek rám, illik visszamosolyogva köszönni, de azért mosoly és mosoly között is van különbség! Simán levágom ha tetszek valakinek, még mosolyognia se kell... Nekem írhatsz ha van kedved! 35N
2018. máj. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!