Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » (hogyan) Érdemes a lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(hogyan) Érdemes a lányt keresni ilyen szituációban? 23/F

Figyelt kérdés
Még múlt hét előtt beszéltem vele facebookon, hogy menjünk el egy programra (ezt akkor vetettem fel neki amikor mondta hogy találkozhatnánk mondjuk október első hetében), akkor azt mondta hogy mehetünk, majd ír ha tudja pontosabban. A programra nincs sok férőhely már, eddig nem keresett. Írjak neki úgy, hogy megyünk akkor, vagy úgy kérdezzem hogy én már jelentkeztem, akar-e jönni? Én tényleg megyek tőle függetlenül. Érdemes egyáltalán nekem keresnem?
2017. okt. 2. 11:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, lepontosítani. Nem fogja úgy érezni hogy tepersz utána. Nekem is volt mostanában ilyen szitu.
2017. okt. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Írj neki egy laza üzenetet, hogy áll-e még a program, vagy keressetek-e másik lehetőséget. Ne ródd fel neki, hogy nem írt (mert lehet hogy elfoglalt volt), ne mondd neki hogy amúgy is elmész (mert az nem túl romantikus) és a fogyatkozó férőhelyszámot se említsd (mert ne siettesd). Ha bizonytalan, azt kérdezd tőle, hogy kb. mennyi idő múlva keresheted, NE abban maradjatok hogy ő ír rád (mert lehet hogy félénk, vagy szerinte nem helyes ha a lány kezdeményez). A lényeg hogy legyél férfi és te irányítsd a szituációt!
2017. okt. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Első voltam.. folyt. Igen, mondd meg neki hogy te már jelentkeztél, foglalj e neki is helyet.
2017. okt. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nyugodtan megmondhatod hogy te már bizti mész, ez csak magabiztosságot, talpraesettséget sugall, ez nekem legalábbis imponáló, mintha rám várna hogy megyek e mert különben ő sem

38 n

2017. okt. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is azt mondd, hogy te mesz mindenkeppen, es foglalj-e neki is jegyet.

Nyugodtan ird meg, keves a jegy, nincs sok idod a rendelesre.

Eleg kiabrandito, ha egy pasi csak akkor megy egy szamara erdekes programra, ha van kiserete.


N

2017. okt. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen érdemes. Írd meg, hogy te mész tutira, ő akar- e jönni. Tisztán, értelmesen, röviden kommunikálj. Hamar ki fog derülni, hogy mit akar...
2017. okt. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jegyez nem tudok foglalni neki és helyet se, személyesen kell csak szólni a szervező ék. Annyira utálom ezt a taktikázást, szerintem ezért nincs barátnőm mert alapesetben nem érdekel hogy más mit gondol. Most ha írom hogy megyek, de ő meg máshova ment volna inkább mert nem volt lefixálva semmi, akkor azt hiheti hogy nem érdeklem. De belőlem nem fog papucsot csinálni senki és amúgy sem hiszem hogy ilyen lenne a lány, ismerem egy ideje, nem szeretnék csalódni benne is. Írom hogy megyek, ha akar jön, ha nem akkor meg ne csodálkozzon hogy még mindig egyedül van ő is.
2017. okt. 2. 11:59
 8/13 A kérdező kommentje:
Elnézést az autokorrekt miatt.
2017. okt. 2. 12:04
 9/13 A legrosszabb ***** válasza:
Szerintem meg ne keresd, ne írj neki. Ha ő semmit nem tesz az ismerkedés alatt kettőtökért, még ha csak egy sima koncerten/sporteseményen való találkozóról is van szó, akkor te minek teperj érte. Főleg úgy, hogy előre fixálni kell a helyeket. Ez a szitu így most csak hátráltat téged, úgyhogy a rendezvényre nyugodtan menj el nélküle, de alapból nem is tudatnám vele a helyedben, hogy mész-e, vagy sem.
2017. okt. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azért az hozzátartozik hogy ez egy olyan program amihez kicsit bevállalósnak kell lenni, de azt mondta hogyan mindenképp kipróbálná egyszer, szóval egy kis bátorítás nem árt, ha azt annak vehetjük hogy mondom neki hogy én megyek. :D
2017. okt. 2. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!