Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt magyarázza már el nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt magyarázza már el nekem valaki? Hogy lehet az, hogy egy-két nő jobban meg fog mint az összes többi?

Figyelt kérdés

23 éves srác vagyok, elég tapasztalatlan...


Tavaly volt egy lány aki baromira bejött, bele zúgtam nagyon. Mindig izgatott vtam, ha találkoztunk, szerettem Vele lenni. Sajnos nem jött össze a dolog, plátói szuerelem volt. Azóta próbálkoztam pár lánynál, de nem fogtak meg, pedig külsőre nem volt velük baj.


Tegnap reggel mentem munkába akkor láttam egy lányt a villamoson aki elsőre is nagyon megfogott... kiderült, egy helyre mentünk dolgozni :D


Ott sokat beszélgettünk, haza is kísértem. Azóta nem bírom kiverni a fejemből.


Sok lány bejön külsőre, de hamar kimennek a fejemből. De ez a 2 nő... Az 1. lány 26 éves, a mostani 20 éves.


Férfiak! Mi ennek az oka, hogy egy-két lányba nagyon bele zúg az ember?


2018. máj. 6. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Kisugárzás. Amúgy meg nem kell mindig okokat keresni...ezek érzelmek, logikával nem lehet felfogni és leírni mit miért érzel.
2018. máj. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hogy így van. Nem zughatsz bele minden egyes nőbe. Viszont vannak olyan nők, akik számodra vonzóbbak, mint a többi. Ennek nincs konkrét oka. Én is így vagyok ezzel, vannak pasik, akik csak jól néznek ki, vannak, akik Megfognak. Ebből van kevesebb
2018. máj. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jól írjátok.


Sok nő vonzó, de nem tudnék velük kapcsolatot elképzelni. Olyan tucatok... de ez a 2 nő... Óóóhh... habár most ez a tegnapi lány ,,semlegesítette" az elsőt aki miatt szenvedtem már egy ideje.

2018. máj. 6. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!