Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A WoW-ban ha megveszem elsőre...

A WoW-ban ha megveszem elsőre az összes kiegészítőt, akkor vihetem úgy a sztorit hogy panda vagyok? (mármint a Draenor-i sztori részben) Valaki magyarázza el hogy, hogy működnek a sztori részek a WoW-ban:D

Figyelt kérdés
Ha mondjuk az elején efl-el kezdek akkor a pandás kiegészítő után lehetek csak panda? Vagy hogy műkdödik ez?

2015. aug. 23. 01:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, kell a MoP is hozzá, de amúgy sincs sok értelme úgy WoW-ozni, hogy nincs meg az aktuális legrissebb kieg, tekintve, hogy a játék lényege mindig az aktuális max szinten van minden kiegben...
2015. aug. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ha megvan a mop akkor akár üres accountra is csinálhatsz pandarent! Nem olyan mint a dk ami egy hős kaszt!

Az elsőnek: sok guild van ami leragadt az előző kiegészítőnél és full 90-ben tolja a raideket. Én is voltam egy progressive guildben, ott mi 85-ről kezdtük a cata instákkal és szépen lassan idő rendre fejlődtünk együtt 90-re!

2015. aug. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De ha én egy másik "fajta" karaktert viszek mondjuk 80-as szintre akkor ha meglesz a pandás kiegészítő akkor azt újból 0-ról kezdem? Még abban kérnék segítséget hogy a dk-nál hogy működik ez?:D

Köszönöm az eddigi válaszokat:)

2015. aug. 23. 13:20
 4/5 anonim válasza:

Akkor is 1-es szintről kezded. Vagyis teljesen új karakter.


Dk-t akkor kezdhetsz ha már van min 1 55-ös szintű karaktered. Aztán akkor a karakter készítő képernyőn csinálsz egy új dk kaszt-ba tartozó karaktert(akármilyen faj lehet kivéve pandaren) ami 55 szintről kezd de az előző karaktered is megmarad!

2015. aug. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Még a sztori részt magyarázza el valaki, hogy működik?

Példa képp: Ha én panda karakterrel vagyok, akkor a Draenori sztori részben lehetek ugyan azzal a karakterrel?(mármint pandával, mert ugye az a Draenori kiegészítő elött volt akkor azzal lehetek a Következő sztori részben?

2015. aug. 23. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!