Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan deríthetem ki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan deríthetem ki hogy tetszem-e egy srácnak akivel nem nagyon ismerjük egymást?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és eléggé tapasztalatlan. Azért ebbe a kategóriába írom ki a kérdést, mert itt nagyobb valószínűséggel kapok értelmesebb válaszokat.

Szóval mik az "általánosabb" jelei annak hogy tetszem-e egy srácnak akivel nem vagyunk közeli ismerősök és ő inkább csak a közelebbi ismerőseivel közvetlenebb. Másokkal kevésbé.



2018. máj. 6. 11:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Szeretnék csak nem tudom hogyan.
2018. máj. 6. 22:21
 12/13 anonim ***** válasza:
Arra magadnak kell rajonnod
2018. máj. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 18 éves koromban volt egy középiskolás hasonló kalandom....volt egy nagyon helyes csaj akit közvetlenül nem ismertem...alattam járt 2 évvel...utólag kiderült miután össze jöttem az akkori barátnőmmel hogy nagyon szerelmes volt belém...annyira hogy még a barátaival akit szintén nem ismertem még a kondi terembe is utánam jött...gondolom hogy valahogy össze kerüljünk...persze nem jött össze...azóta eltelt 5 év lett barátja én persze szakítottam az enyémmel és nagyon bánom hogy nem vele próbáltam meg akkor...annyit kellett volna tennie hogy szól valamelyik ismerősén keresztül valamelyik ismerősömnek akik ismerik esetleg egymást hogy hallottad? bejössz az ildinek... vagy egyszerűen rám ír face en hogy nagyon tetszel...akármi de gondolom mivel nem volt elég bátor így nem tett semmit...én azt ajánlom írj rá különben lehet te is bánni fogod ki tudja ki udvarol épp neki pedig te vagy az akit szebbnek talál...
2018. máj. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!