Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha régóta ismerjük egymást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha régóta ismerjük egymást látásból, de sosem beszéltünk, hogy közeledjek felé?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok,régebben még gimiben ismertem meg, pontosabban tudtam meg a nevét és sztem ő is ismer, ha névről nem is de látásból biztos. Viszont sosem beszéltünk egy árva szót sem, de szimpatikusnak tűnik, szép és legjobb tudomásom szerint okos is,így látnék rá esélyt,hogy megkedveljem. Hogyan közeledjek felé? Nem akarok úgy hogy "jaj de szimpi vagy hallid,ismerkedjünk már" meg hasonlók. Jó,nyilván kisarkítottam,de remélem érthető. Mit ajánlotok?
2016. ápr. 26. 03:35
 1/1 anonim ***** válasza:

"Szia. XY vagyok (nem biztos vogy emlékszik a nevedre!). Úgy emlékszem együtt jártunk gimibe, én a C osztályba jártam. Gyakran látlak mostanában errefelé, itt tanulsz/laksz/dolgozol a közelben?"


Mutatkozz be neki, és rögtön mondd el a közös pontot, hogy ne ijeszd el. Nem biztos, hogy emlékszik rád, és nem minden lány szereti ha random emberek leszólítják.

2016. ápr. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!