Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha egy férfi már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy férfi már 25 éves és szűz akkor mit tegyen hogy legyen végre barátnője és elveszítse?

Figyelt kérdés
Rólam van szó. Lassan már 26 leszek és csak én vagyok egyedül szűz a családban. A nálam sokkal fiatalabb testvéreim sem szuzek már. Eléggé zavar ez engem. Prostihoz nem szeretnék menni barátnőt szeretnék. Sok társkeresőn jártam már nagyon ritkán elofordult olyan lány aki ismerkedett velem de nem volt egy idő után közös téma. Mit csináljak most mar igy fogok meghalni??

2018. máj. 6. 15:56
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
olyasmi személyiségü lányt akartam találni mint amilyen én is vagyok, otthonülö tipust.
2018. máj. 11. 16:30
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát ha otthon ülő tipust keresel, akkor menj be az ő otthonába ;)
2018. máj. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kérdező!!! Ha még barátaid sincsennek akikez egyszerűbb dolog találni. Nincs testi vonzalom mint a szerelemben. Akkor hogy akarsz egy bonyolúltabb dologban jó lenni??

Okés otthonülős lány kell. De néha a lányokat kell szórakoztatni mert rádunnak.

Lány barátokat ajánlanék neked nekik vannak barátnőik akikkel randiztatnának esetleg...tapasztalat szerzésnek jó!

Ne akarj görcsösen párt!!!

Barátaid nincsennek,de a nem szűz testvéreiddel milyen a viszonyod? Talán ők segíthetnének. Figyeld meg őket,miben rejlik a sikerük.

2018. máj. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A prostikat kivéve más nőknél mínuszos esélyeid vannak.
2018. máj. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Igazából nem varnam el hogy mindig itthon legyunk. Moziba vagy kajálni vagy ilyen helyekre mennek vele. Nyilvan most nem járok ilyen helyekre mert egyedül minek de ha lenne barátnőm vele elmennek. Csak alkoholizálni meg diszkózni ne akarjon ez nálam kizáró ok. De ha itthon akar csak lenni az se baj, elvezhetnenk egymás testet akar egész nap is, szórakoztatnám en őt rendesen.
2018. máj. 13. 14:49
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi van akkor ha nincs kivel elmenned? Elmehetsz egyedül is kávézni vagy mozizni, nincs mit szégyelni benne. Ennyivel is több esélyed lesz az ismerkedésre.
2018. máj. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!