Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy csinosabb modell barátnőmn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csinosabb modell barátnőmnél mire számíthatok?

Figyelt kérdés
A teljesen átlagos férfi vagyok nem vagyok csúnya de olyan hú de helyes sem vagyok. Megismerkedtem egy modell lánnyal aki tényleg az és hivatásszerűen ezt végzi. Még nagyon az elején vagyunk a kapcsolatnak de vannak félelmeim. Milyenek a modell lányok?
2018. máj. 6. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Ismerd meg.
2018. máj. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
"modell barátnő" alatt a jobb, vagy a bal kézfejedet kell érteni?
2018. máj. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Ki nem carja le, hogy modell? Lattam en mar olyan medelleket, hogy bottal nem pszikaltam volna meg oket.
2018. máj. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Nézd már meg a Túl jó nō a csajom címū filmet.


Milyenek a modell lányok?


Nem jól közelíted meg a témát, a kétségeid felōl.Ha egy ember érzelmi intelligenciája fejletlen azt a gyermekkorból hozza, nem mondható rá egy foglalkozást mūvelō csoportra, hogy a tagjai mind ugyanolyanok.Jól mondta az elsō, ismerd meg!

2018. máj. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%
Lehetőleg ne kísérd el a munkahelyére ha nem akarod látni azokat akiknek már megvolt a nőd: a fotós, a menedzsere, az ügynökség vezetője, az ügynökség vezetőjének helyettese, plusz az n darab férfi modell. Ha nem tudsz elég zsetont virítani hogy az excentrikus életmódjához igazodj akkor bizony gyorsan le fog lépni tőled. És persze elég tökösnek is lenned hogy az őt ostromló kan hordákat távol tartsd tőle.
2018. máj. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

5.

Az összes ott résztvevő férfi meleg.

2018. máj. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Modell rokonom is ezt mondta lol 74%...de elég megnézni egy erről szóló reality-t.
2018. máj. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem inkabb az aggasztana, hogy egy valoban rendes modell munkakat vegzo modell sosem lesz huzamosabb ideig meg egy kontinensen sem (ha meg igen, akkor nem kell aggodnod, csak olyan hobbimodellkedesrol van szo). 3 honap Kina, utana 2 het Parizs, esetleg onnan Milano majd 2 honap İstanbul most nyarra pl. Akkor te hol leszel?
2018. máj. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!