Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 170-es fiúként joggal mondhato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

170-es fiúként joggal mondhatom azt, hogy ez már hátrányos a társkeresésben?

Figyelt kérdés

Légszíves, kérlek benneteket ne legyetek már most az egyszer polkorrektek, mert tényleg kíváncsi vagyok arra, hogy ez a magasság mennyire problémás a társkeresésben. Csak azért írom ezt, mert már nem tudok eligazolni a válaszokban. Nemrég írt ki pl. egy srác egy kérdést, aki 175 cm és neki valaki azt írta, hogy alacsony, más azt, hogy teljesen normális, de neki alacsony lenne, egy harmadik meg azt, hogy itt kezdődik a férfi magasság. Nos én 5 centivel vagyok tőle alacsonyabb. Nekem is mondták már korábban, hogy ez egyáltalán nem alacsony, anyám szerint pl. kifejezetten magas vagyok, mert rengeteg olyan srácot ismer, aki egy fejjel alacsonyabb tőlem.


És egy bónuszkérdés: egy hozzám hasonló magasságú fiúnak nőként milyen tanácsokat tudnátok adni?



2018. máj. 7. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Igen, mondhatod. Hátrány, de közel sem kizáró tényező, és simán el tudod érni azt, hogy ne akadályozzon semmiben.

Én nem ismerek sok ennél alacsonyabb férfit, anyukád nem tudom, hol él. :D


Én 170 cm magas nő vagyok. Sokáig azt hittem, hogy nekem csak magasabb férfiak tudnak megfelelni, igazán tetszeni, a párom is majdnem 190 cm magas.

Viszont lett egy ismerősöm, aki kb. velem egymagas, vagy 1-2 centivel alacsonyabb (nem kérdeztem, pontosan hány cm). Na, ő olyan szinten vonzó férfi, hogy szerintem értelmes, jóízlésű nőt nem érdekel, hogy milyen magas. Helyes arca van, sportos (nem kigyúrt!) teste, baromi intelligens, jószívű, humoros. Ha szingli lennék, soha nem mondanék nemet neki egy randira.

Szeretem a barátomat, eszemben sincs másokkal hetyegni, de ennek a srácnak a példája megtanított arra, hogy nem számít nálam sem annyira a magasság, mint azt korábban hittem.

És az sincs, hogy többet kellene felmutatnia az alacsony srácoknak, ugyanúgy vágyom a helyes arcra, szép testre, nekem tetsző belsőre egy magas srác esetén is, az a legjobb, ha minden passzol, elég magasak az elvárásaim.

De a magasság már csak annyit számít nálam, hogy ne legyen feltűnően alacsonyabb nálam és kész.


Szóval azt tudom tanácsolni, hogy ne legyél frusztrált a magasságod miatt, békésen fogadd el magad, és hozd ki a maximumot magadból az olyan dolgokban, amiket tudsz befolyásolni.

Értelmes srácnak tűnsz, nem a szokásos rosszindulatú rinyagépnek, szóval nem hiszem, hogy lesznek komolyabb problémáid.

2018. máj. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
70%

Nálam csak azért számít alacsonynak mert 170 centis vagyok pont,és szeretem ha a pasik magasabbak nálam egy 15-20 centivel.

De amúgy szerintem nem gáz,nem sok 170 feletti lányt ismerek/látok,itt kb 160-165cm az átlag a lányoknál inkább:)

Ha amúgy helyes vagy,jó a kisugárzásod,stb nem a magasság lesz a döntő,én ismerek olyan 165-170 centis pasikat akikkel simán összejönnék:D A lényeg hogy ne látszódjon rajtad hogy zavar a magasságod,mert az önbizalomhiány nagyon nem vonzó .

2018. máj. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Fejezzétek már be a magasság nyafogást.

Nem ezen múlik mondom 191 centisként. Hidd el. Nem ez az oka, ha nem megy.

2018. máj. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"Nálam csak azért számít alacsonynak mert 170 centis vagyok pont,és szeretem ha a pasik magasabbak nálam egy 15-20 centivel."


Tök hiteles az indoklásod azzal, hogy így belőtted a mércédet. :D

Ha 160 lennél gyakorlatilag akkor sem lennék neked jó.

2018. máj. 7. 16:00
 5/11 anonim ***** válasza:
180 centis nő vagyok, és nemrégiben voltam oda egy olyan pasiért, aki 170 körül lehet magasságilag, +- valamennyi. Engem bevallom egyáltalán nem foglalkoztatott a különbség, hozzám képest nyilván nem magas, de valami más miatt mégis belezúgtam. Viszont azt vettem észre sok férfit zavar, ha a nő magasabb, és nem mernek kezdeményezni, szóval az én tanácsom csak annyi, hogyha tetszik valaki, akkor ne a méreteken akadj fent és ne görcsölj rajta egy percig se. Jó esetben nem a magasságod lesz a döntőtényező.
2018. máj. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"ismerek olyan 165-170 centis pasikat akikkel simán összejönnék:D"


Ez a mondat elkerülte a figyelmed?

2018. máj. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

A párom 166 centi.


Ha olyan hisztis lenne, mint te, kedves 24F, nem lennék vele együtt.

Szerencsére ő leszarja a magasságát, nem rugózik olyasmin, amint nem tud változtatni :)


29n (169 cm)

2018. máj. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sokan elzárkóznak tőle, lehet hogy hátrány, de nem feltétlenül. Nálam nem hátrány egyáltalán, pedig 170 cm vagyok.
2018. máj. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem a magassagod miatt vagy hátrányba hanem mert ujabb rinyagep vagy.

Erdekes modon sok alacsony ismerosom tudott becsajozni, akar komoly kapcsolat, es nem bányarémekkel.

Ellenben olyat is tudok mutatni hogy magas es meg penzes is, megse kellett senkinek

2018. máj. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Általában hátrány sok nőnél, de messze nem kizáró tényező és korántsem az összes nőnél.

Nézz szét a világban, sok 170es férfit fogsz látni párkapcsolatban, házasságban.

2018. máj. 8. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!