Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a másik fél nem játssza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a másik fél nem játssza a társalgási oda-vissza játékot, akkor vajon jelezni akar, vagy csak nincsenek jó szociális készségei?

Figyelt kérdés

Tinderen matcheltünk, én pedig valami kreatívval köszöntöttem, amin nevetett. Gondoltam, oké, akkor folytatom én a kezdeményezést, feldobok valami témát, pl. hogy mit tanul. Erre válaszolt, és ennyi.


Melyik az esélyesebb: meggondolta magát, és ezzel jelez, vagy csak egyszerűen nem mennek neki annyira a szociális készségek? :D 20 éves lány.

Gondolom ha kíváncsi lenne, akkor biztos kérdezne.


2018. máj. 7. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt a K**úrva élet!!! :)
2018. máj. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Jaj, hát a mai 20 éves lányok 90%-ának káposztalé van az agya helyén. A maradék 10% nem tinderezik.
2018. máj. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Belementem volna egy vicces szerepjátékba, pl. (gagyi random példa, találj ki jobbat) ha ügyvéd, akkor felbéreled pénzmosáshoz és együtt utaztok el Dél-Amerikába kincset keresni, és máris van egy csomó téma (utazás, gyerekkori álmok, mi akart lenni felnőttként stb.) Izgibb, mint a szokásos "mit tanulsz?", "jogot", "aha, az tök jó és amúgy szereted?" sablon.
2018. máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Meggondolta magát? Mégis miben?

Ha jól értem, így összevetve, eddig írt két szót s egy hangulatjelet. Ne kezzünk már ezen filózni.


Számomra mindegy lenne a kérdés:

nem akar társalogni?>>>békén hagyom

nincsenek alap szociális készségei?>>>békén hagyom. Mégis mit kezdenék egy szociálisan halott emberrel?

2018. máj. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Túlgondolod.


Annyi a történet feltehetőleg, hogy nem keltetted fel a figyelmét eléggé eddig azzal, amit írtál. Igen, sajnos neked a pasinak kell kezdeményezni mindig, és érdekesnek tűnni, egó ide vagy oda. :) Nekem is voltak ezzel fenntartásaim, de nehezen sikerült rájönnöm, hogy ha nem én, akkor majd más helyettem felszedi, aki nem foglalkozik ilyenekkel, sőt bele sem gondol. :)


Másik dolog, hogy kb. 10 másik pasival beszélget még egy időben rajtad kívül. :)

2018. máj. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!