Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezem meg a lányt?

Figyelt kérdés

A lány 18-20 között lehet, én 26 vagyok.

Azt mondták nekem itt gyakori túl átlagos vagyok, jobb ruhát kellene vinni, és hajat csináltatni hogy rám figyeljen a lány. 19 Éves fiú le szált a buszról, és rá mosolygott a lány, mai divatos haja volt a fiúnak.


Érdemes lenne leszállnom a buszról, és meg állítani?

Itt gyakorin azt mondták ez kicsit perverz dolog.

De akkor hogy ismerjem meg, hogy le szállok az perverz dolog?

De azt nem akarom hogy meg ijedjen ő is.


Sose tudtam idegen lányt összeszedni élőbe, neten sikerült, de ők mind át vertek.

Csak ismerőskörből sikerült barátnőt összeszedni.

Vagy kövessem a lányt hazáig?

Vagy mit csináljak?


Jó lenne a facebookon meg találnám, de semmit se tudok róla, csak annyit hogy Tolnán lakik.


De minden áron azt akarom hogy összejöjjön.


Hogy érdemes vad idegen lányhoz közeledni, hogy ne siessen el?



2018. máj. 8. 21:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ezzel az írásképpel remélhetőleg külföldi vagy :D

Le ne szállj a buszról, az itt Magyarországon tényleg nagyon perverz dolognak számít!

2018. máj. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Akkor mit csináljak?

Csak nézem?

2018. máj. 8. 21:08
 3/18 anonim ***** válasza:
Nézzed, hátha megkérdezi, elveszed-e feleségül.
2018. máj. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 iamaveryniceguy ***** válasza:
100%

Ez a lány buszmegállóban dolgozik, mint utasszámláló vagy mi a frász, hogy a buszról leszállás az ismerkedésed egyik alap mozzanata?


Követni nehogy kövesd a lányt! Legyél már eszednél bssza meg.

2018. máj. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nem tudsz segíteni nekem sürgősen, akkor miért írsz?


Te is az én helyzetembe lennél, te is ezt írnád.

2018. máj. 8. 21:19
 6/18 iamaveryniceguy ***** válasza:
Soha nem lennék és leszek a helyzetedben. Nekem van tököm odamenni ahhoz a nőhöz, aki tetszik nekem és elkezdeni beszélni hozzá.
2018. máj. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Suliba jár, de 14:05 busszal jön ő is haza, de én leszállok Tolnán a központba ahol ő is le szál, és ott gondoltam leszólítom.

Régen így csináltam, de jó lenne most az egyszer sikerülne is.

2018. máj. 8. 21:24
 8/18 A kérdező kommentje:
Az 1-es válaszolónak írtam, nem neked iamaveryniceguy.
2018. máj. 8. 21:25
 9/18 anonim ***** válasza:

Ja, hogy az nekem szólt? Én is azt gondoltam, hogy neki.

Bocsánat, én csak megerősítettem, amit te magad is mondtál, hogy a buszról leszállni nagyon perverz dolog. A nem perverzek úgy csinálják, hogy csak a végállomáson szállnak le és onnan elsétálnak a célhoz.

2018. máj. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

"A nem perverzek úgy csinálják, hogy csak a végállomáson szállnak le és onnan elsétálnak a célhoz."


A központ Tolnán a végállomás, ott szólítsam le, vagy mit csináljak ne ijedjen meg?

2018. máj. 8. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!