Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Nem tudom, hogy ezek után mit tudok tenni, hogy vissza szerezem azt a lányt aki számomra mindent jelenti? F

Nos, az a helyzet, hogy van egy lány akivel nagyon sokat beszélgetek(beszélgettünk). A tegnapi napon viszont valaki belekevert a kapcsolatunkba. A lány is meg én is szeretnénk egymással lenni, csak sajnos a tegnapi napon valaki nagyon belekevert a kapcsolatunkba és azt mondta a lánynak, hogy nem járnék vele meg hogy utálom (ez nem igaz és mondtam is neki)... Nem szeretném semmiképpen elvesziteni a lányt. Kérem aki tud segítsen, hogy tudjam mit kell tennem. Mindenképp vissza szeretném szerezni.

Köszönöm!

2010. nov. 14. 08:46  Privát üzenet  

A válaszok
Akinek van egy csöpp esze, nem azt nézi, hogy ez meg az mit mondott a dologról, hanem megbeszéli azzal, akiről éppen szó van.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2010. nov. 14. 09:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Beszélgettünk és azt mondta, hogy nem tudja mit higgyen...

# 2/5Időpont 2010. nov. 14. 09:14 Privát üzenet
Találkozz vele, mindenképpen, és úgy beszéljétek meg, mond el neki, hogy te nagyon szereted, és öleld át :) Egy valami nem vili, ti jártok, vagy csak alakulóban van?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2010. nov. 14. 09:44 Privát üzenet
Ha nem jártok kérdezd meg tőle, hogy akar-e veled járni, az tuti 5-ös találat :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2010. nov. 14. 09:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ő is meg énis akartuk. De van egy személy amelyik nem akarja, hogy mi járjunk ezért keveri a szart. És van 1 másik srác aki meg hajt rá mint az állat...:/

# 5/5Időpont 2010. nov. 14. 09:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ugy érzem ez egy borzasztó fontos és nagy kérdés számomra, hogy most mit tegyek ebben a helyzetben? Kétségbe vagyok esve, félek mindentöl, mit tegyek?
Van ötletetek számomra?
Mit tegyek? Sürgős számomra!
Hogyan szerezem vissza? Részletek lent
1,5éve járok egy sráccal. Az utóbbi időben eltávolodott tőlem minden téren. Pl exeinek írogat, hogy mennyire szar velem, meg hogy járnának-e vele. Van ebből más kiút mint a...
Kérlek mondjatok véleményt, mert számomra teljesen érthetetlen helyzetben vagyok? Mi van az exemmel (3 évig voltunk együtt)?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Párkapcsolati problémák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!