Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, hogy ezek után mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy ezek után mit tudok tenni, hogy vissza szerezem azt a lányt aki számomra mindent jelenti? F

Figyelt kérdés

Nos, az a helyzet, hogy van egy lány akivel nagyon sokat beszélgetek(beszélgettünk). A tegnapi napon viszont valaki belekevert a kapcsolatunkba. A lány is meg én is szeretnénk egymással lenni, csak sajnos a tegnapi napon valaki nagyon belekevert a kapcsolatunkba és azt mondta a lánynak, hogy nem járnék vele meg hogy utálom (ez nem igaz és mondtam is neki)... Nem szeretném semmiképpen elvesziteni a lányt. Kérem aki tud segítsen, hogy tudjam mit kell tennem. Mindenképp vissza szeretném szerezni.

Köszönöm!


2010. nov. 14. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Akinek van egy csöpp esze, nem azt nézi, hogy ez meg az mit mondott a dologról, hanem megbeszéli azzal, akiről éppen szó van.
2010. nov. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk és azt mondta, hogy nem tudja mit higgyen...
2010. nov. 14. 09:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Találkozz vele, mindenképpen, és úgy beszéljétek meg, mond el neki, hogy te nagyon szereted, és öleld át :) Egy valami nem vili, ti jártok, vagy csak alakulóban van?
2010. nov. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem jártok kérdezd meg tőle, hogy akar-e veled járni, az tuti 5-ös találat :)
2010. nov. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ő is meg énis akartuk. De van egy személy amelyik nem akarja, hogy mi járjunk ezért keveri a szart. És van 1 másik srác aki meg hajt rá mint az állat...:/
2010. nov. 14. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!