Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fordult már veletek elő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordult már veletek elő hasonló? Érdekes helyzet nemde? Kicsit álmok ezotériás dolog ez

Figyelt kérdés

Én félálomba voltam, valami nagyon erotikusat álmodhattam, kemény merevedésem volt. Arra ébredtem, hogy barátnőm rámarkolt majd elfordult és aludt tovább.


Ő most úgy adta elő, hogy azt álmodta hogy beszélgetünk egy általános témáról, én meg azt mondtam neki felállt ettől.

Ő mondta nem hiszi el, megmarkolta és megilyedt tőle, hogy tényleg és még félálomba gyorsan elfordult tőlem és aludt tovább.


Most beszélgettünk az álmunkról, és most raktuk össze, ezt az egészet. Elég fura, h nekem pont akkor áll keményen amikor az ő álmában ilyenről beszélgetünk amit a valóságban is lecsekkol és megijed tőle.


De a poén az egészbe az, hogy ő nem is emlékezett rá, hogy a valóságban is rámarkolt. Azt hitte az egész csak álom, csakmár álmán belül valamiért megijedt ettöl és akkor fordult a másik oldalára félálomban és aludt tovább


2016. okt. 29. 23:41
 1/3 anonim ***** válasza:
58%

Edes, es mindketten ekkora jelentosseget tulajdonitotok ennek?

Amugy mi a kerdes? :D

18l

2016. okt. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én sem igazán értem, hogy ennek most mi értelme, vagy mi a kérdés :D

Egy egészséges férfinak az éjszaka folyamán, álmában többször is erekciója van. Nem olyan nehéz pont abban a pillanatban "elkapni". Az erotikus álom sem hiszem, hogy olyan nagy dolog lenne, pláne, hogy ott aludt melletted a barátnőd, akit úgy gondolom kívánsz :D

Semmi extra, vagy különleges nincs ebben. Velem olyan is volt már, hogy arra keltem fel, hogy szexelünk párommal. Mint kiderül, már vagy 10 perce ment a dolog, csak én aludtam közben, és erotikus álmaim voltak, így rettenetesen beindulva keltem, és nem enyhén voltam boldog az ébredéstöl. Állítása szerint én másztam rá éjjel. Azóta kiderült, hogy álmában csókolgatni szokta a nyakam (nem tudatosan), ami egy igen erős erogén zónám. Több párral is beszéltem, velük is megesik ilyesmi, ha szeretik és kívánják egymást. Egyszerűen sok mozdulat kis gesztus, érintés álmukban, tudat alatt előjön, és nem ritka, hogy ezt valódi mozgás, érzések követik. Semmi ezoterikus nincs ebben.

2016. okt. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak meg akarta másokkal is osztani, szerintem aranyos ☺

Amúgy érdekes volt olvasni

2016. okt. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!