Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megismerkedtem valakivel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem valakivel és az első komolyabb randi előtt elmondtam, hogy válófélben vagyunk, és hogy minden tiszta legyen bemutattam neki a feleségem és a gyereket. Miért mondja, hogy nem kellett volna?

Figyelt kérdés
Azt állítja, hogy neki köze "nincs ahhoz a nőhöz", az én dolgom és úgy kellett volna megoldanom, hogy azonnal kirakom a gyerekkel együtt. Mivel nem ezt tettem ezért a feleségemet felé emeltem és nem tűri el, hogy ezt tegyem. Természetesen ő a férjével él akitől majd elválik.
2018. máj. 11. 07:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Az új csaj tényleg egy idióta, jobb, hogy ez időben tisztázódott. Te sem vagy normális, hogy ilyesminek kiteszed a gyereket, és az ex-asszonyt. Tényleg elég lett volna a papír, bár ha jól veszem ki, de ezt nem írtad le, az volt, hogy az exed és a gyereked még nem tudott elköltözni tőled, vagy te tőlük, és így felvitted a csajt, hogy előbb-utóbb ott hemperegj a gyerek szomszédságában az ex mellett. Mondjuk ebből a szemszögből érthető a nő helyzete, mert valahol tényleg jó lenne összejönni, és nála se lehet, de ez a kommunikáció, ez az önzőség stb. gáz.
2018. máj. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem nem sikerült megértened, mit akart mondani.


Ha nekem lenne egy válófélben lévő pasim, elvárnám, hogy legyen annyi esze, hogy úgy találkozzon velem, hogy se gyerek, se feleség ne legyen a lakásban. Szerintem így értette a kirakni a nőt meg a gyereket, hogy ne legyenek a szomszéd szobában, mikor dugtok, vagy ne találkozzanak dugás előtt vele, mikor még azt se tudja mit akar tőled..

2018. máj. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Szó sem volt arról, hogy a lakásba vittem volna! Eszembe sem jutott ilyen!
2018. máj. 11. 10:33
 14/18 peca1000 ***** válasza:
100%
Bemutattad a feleségednek a szeretődet? :) :) LOL! :) Drágám ő az akivel kefélgetni szoktam, ismerjétek meg egymást. Gyereknek: Ő az a néni, aki anyukádat fogja helyettesíteni az ágyban. Szeretődnek:Ugye milyen helyesek? Beszélgessetek, hozok valamit inni :) :)
2018. máj. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Beszélj a férjével, mit szól ehhez. Mégis csak ő ismeri jobban.

A feleséged mit szólt hozzá? Gondolom, csak az ő orra alá akartad odadörgölni, hogy máris találtál valakit.

2018. máj. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

LOL

Te tényleg bemutattad az új nôdet? Szerintem nem vagy épelméjû.

2018. máj. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nem semmi.

És mégis mi vezérelt ilyen tettre? Az első komolyabb randi előtt bemutatni a feleséged? Minek is? Ahány növel egy pici valami is akárcsak kezdődni fog viszed az assszony elé?

Elég szólni, hogy ilyen állapotban vagy( válófélben).

De azért a nő se semmi...egy pasitól akivel még komoly randija sem volt elvárni, hogy dobja ki az assszony gyerekestől, ez igen!!!

Ezek szerint akkor a férjének őt is azonnal ki kéne dobnia a közös házból, mert hát szerinte ez a normális.

2018. máj. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Rakd ki a gyereket? Én nő vagyok, de azonnal hátat fordítottam volna neki. Hülye p.csa
2018. máj. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!