Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy hátrány a nők számára,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hátrány a nők számára, ha magas vagyok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok 2 méter természetesen, de már a 180-at is bőven túl léptem. 191 cm magas vagyok, átlagos alkattal.



huszonöt per férfi


2018. máj. 11. 08:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Jól figyelj kedves kérdező! Nem tudom eddig milyen barátnőid voltak és mennyi, de egy jó tipp a kérdésed saját magad általi megválaszolásához:

Én is 25/F vagyok. Arra kérlek, hogy most pörgesd le a fejedben az elmúlt 7-9 évedet úgy, hogy elképzeled, hozzám hasonlóan végig 170 magas vagy és végiggondolod, hogyan alakultak volna a kapcsolataid, csajozásaid vagy a leghétköznapibb szituációid. És ezután pedig döntsd el, hogy utólag melyik verziót választanád szívesebben a kettő közül. Csak játssz el a gondolattal és le merem fogadni, hogy utána az életben többet nem fogsz még egyszer egy ilyen idétlen költői kérdést feltenni, amire te is jól tudnád a választ!

2018. máj. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A nők túlnyomó többségének előny.
2018. máj. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!