Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 172 cm magas férfi? Ez mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

172 cm magas férfi? Ez mennyire hátrány?

Figyelt kérdés

Feltettem egy kérdés és mellékesen megemlitettem a magasságomat, és elég komoly kritikát kaptam hogy ilyen magassággal nem lesz nőm sem. Pedig már volt 2 barátnőm is, de valóban volt aki ezért utasított vissza és alacsonyabb volt mint én.

Emelett 70 kg vagyok, nem vagyok sem sovány sem kövér. Nincs problémám a testemmel de nem is ezzel akarok hódítani.

Egészen pontosan ezeket írták: Mert alacsony vagy. 175-180 centi alatt a nők nem tekintenek férfinek.

Legalábbis eszméletlenül jóképűnek vagy gazdagnak kell lenned, hogy 172 centisen nőd lehessen.



2016. márc. 22. 19:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
5%
A magaság irreleván. Én 188 vagyok és semmivel nem jobb a helyzetem.
2016. márc. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Nekem, egy 160 centis nőnek ez nem hátrány.


Az itteni válaszolók többsége rosszindulatú és megkeseredett, akik a magasságukra, testalkatukra, egyéb testi adottságaikra fogják a nőknél való sikertelenségüket. Ne foglalkozz velük, csak a keserűség szól belőlük.

2016. márc. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem igaz! A megkeseredettek írnak csak ilyeneket. Nekem már olyan pasi is udvarolt, aki akkora volt, mint én (163 cm). Egyáltalán nem zavart, sőt! Sajnos én nem voltam neki elég jó, így pár randi után bukta lett a vége, pedig hónapok távlatában mérve ő volt a legszuperebb pasi!!! Nem, nem a pénze miatt és nem volt még jóképű sem. Csak egyszerűen FÉRFI volt.
2016. márc. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

Sajnos tényleg akadnak ilyen nők, akik nem állnak szóba veled, hiába alacsonyabbak nálad, de ezt te is tapasztaltad. Párom is küzdött ilyesmivel, elmondása alapján, ő se egy égimeszelő. Sportos, helyes, értelmes, ugyanakkor bolondos srác, és rengeteg elutasítást kapott.

Nekem spec eszembe se jutott volna a magassága miatt elküldeni, sőt, bele se gondoltam, hogy ez neki problémákat okozhatott. A 156 centimmel még magassarkúban sem érem fel, és ugyan volt már nem egy 180+ cm-es pasim, de sose ezt néztem.

Ellenben ott van egyik legjobb barátom, szerintem ő a 170 centit sem éri el, pocakos, nem kifejezetten szép ember, ellenben olyan személyisége, dumája, karizmája van, hogy néha csak lesek, milyen nőket szed össze...

Szóval, igen, lehet hátrány sok nőnél sajnos, de minden helyzetet meg lehet fordítani, csak hozzáállás és személyiség kérdése, nem magasság.

2016. márc. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
talán az ocsmány kövér nőknek jó leszel nagy hátrány
2016. márc. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem 180 alatt elég nehéz az élet. Ha jóképű vagy akkor 175 de az a legalja.
2016. márc. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
5%

Ez ugyanolyan, mint a pénzre hajtanak-e a nők kérdés. Akik egy bizonyos centiszámhoz ragaszkodnak, azok lapítanak és aztán van 1-2 hangoskodó, aki a saját példáján akarja bizonygatni, hogy a nők azok bezzeg nem olyanok, mint amilyenek.


Minden egyes alkalommal, amikor vki rákérdez, milyen pasit szeretnének, mindig az első helyen az áll, hogy legyen magas. Nem értem, akkor minek tagadni.


183 cm vagyok, mielőtt vki lealacsonypasiz.

2016. márc. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
9%
A másik, hogy a nőknek 3 dolog kell: magasság, szép arc,izmos test. Ebből egyet elnéznek, ha a másik kettő területen kifejezetten jó vagy.
2016. márc. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
az izomban nem hiszek, szerintem azok gyúrják ki magukat, akik másra nem képesek és sok idejük van... szerintem sokkal fontosabb a stílus, a humor, magabiztosság, de akkor lehet hülyén gondolkozok.
2016. márc. 22. 20:19
 10/18 anonim ***** válasza:
9es: Nem hit kérdése teljesen sajnos azt nézed csak el.
2016. márc. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!