Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hátrány vagy inkább előny az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány vagy inkább előny az, ha 190 cm magas férfi vagyok?

Figyelt kérdés
Sokszor megjegyzik, hogy nagyon magas vagyok és a környezetemben a legtöbb ember alacsonyabb nálam láthatóan.
2016. jún. 13. 12:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha az alacsony lányok a zsánereid,akkor inkább hátrány,ha magasak,akkor előny:D
2016. jún. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Te hátránynak érzed?
2016. jún. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Kondizás/izmosodás és öltözködés szempontjából lehet hátrány, amúgy nem hiszem. Én 193 centi vagyok, de nem olyan ritka, hogy nálam magasabb emberekkel találkozom.
2016. jún. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nehezen jön fel az izom...és kevés ruha áll normálisan rajtam, ezért érzem nagy hátránynak.
2016. jún. 13. 14:12
 5/17 anonim ***** válasza:
52%

1# 153 centis lány vagyok és nálam ez semleges. Nem hiszem, hogy bármelyik másik alacsony lányt zavarna, mivel semmi hátránya nincs annak, ha a pasi magasabb nálunk, mindegy, hogy 20-30-40-50 cenitvel. Max. a pasinak kényelmetlenebb lehajolni, az ágyban meg a legkevésbé sem számít.


Ha azt akarod, hogy én vegyelek észre és kezdeményezzek s álló helyzetben vagyunk, mit tudom én pl. sorban állunk egy pultnál vagy nem tudom, akkor max azért hátrány, mert az arcod kb. kiesik a látóteremből, nagyon felfelé kéne ahhoz bámulnom, hogy veled foglalkozzak, ezért általában nem foglalkozok egy bizonyos magasság felett a pasikkal. Nem azért, mert zavar a magasságuk, hanem azért, mert egyszerűen kiesik abból a mezőből, amit én szemmel tartok. Ha viszont te kezdeményezel, akkor abszolút nem érdekel a magasságod, volt már nekem 190 feletti barátom is, nekem tök mindegy.

2016. jún. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
#5 én is alacsony vagyok,156cm,és engem a 40 cm magasságkülönbség már zavar,olyan érzésem van,mintha a kislánya lennék a csávónak.Ezért írtam.
2016. jún. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
26%
Ha öltözködés szempontjából hátrány akkor miért magasak a modellek? XD
2016. jún. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Csak én nem vagyok modellalkat. asd:D
2016. jún. 13. 14:52
 9/17 anonim ***** válasza:
Azért, mert a modelleknek úgy kell kinézni, mint egy járkáló vállfának, ami bemutatja a ruhát. Magas férfiként viszont nem könnyű ruhát találni, mert a márkák legnagyobb része úgy gondolja, hogy hosszú lábakhoz/karokhoz nagy segg és pocak is jár, így aztán, ami nem rövid az általában bő. Ha izmos vagy se jobb a helyzet, mert akkor mondjuk combban minden szűk lesz, de derékban továbbra is bő. Meg úgy általában a fiatalokat megcélzó márkáknál valahogy a manó méretű férfiaknál vége szakad a méreteknek, és az XL is akkora, hogy egy magasabb, nagyobb férfi megnézi és kb. röhög egy jót..
2016. jún. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen, ráadásul nekem a vállam nagyon széles, a csípőm pedig keskeny...aminek a hossza pont jó, az csak idétlenül lóg rajtam. Ami az alakomhoz pont passzol, az meg rövid, kb. a póló ujja a vállamnál van, mint ha atléta lenne.
2016. jún. 13. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!