Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, hogy azért nem hordok rövid nadrágot, mert szerintem a koromhoz képest nagyon szőrös a lábam?

Figyelt kérdés

Korom: 13/f

Csakis értelmes és segítő válaszokat kérek, barom válaszokat mellőzzétek!


2014. dec. 10. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
nincs azzal semmi baj, ha szőrös a lábad. hordhatsz nyugodtan
2014. dec. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hordj rövid gatyát a fiúknál nem szégyen a szőrös láb.
2014. dec. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Így fagypont körül nem.
2014. dec. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
csak az a kicsi baj (elfelejtettem a kérdéshez írni), hogy az osztályban csak nekem ilyen :-/
2014. dec. 10. 19:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Én meg pont azért hordok, h lássa mindenki.
2014. dec. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális egy pasinak ha szőrös a lába... úgyhogy hordjál rövidgatyát :D (Y)
2014. dec. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

nem baj, ha szőrös, nem ciki

de télen ne hordj rövidgatyát

2014. dec. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
figyelj, nekem is rohadtul furcsa volt 13-14 évesen, hogy szőrös lett a lábam, én hosszúgatyáztam addig, amíg nem láttam, hogy mindenki rövid gatyát hord :) el lehet fogadni, de manapság már az se ciki szerintem, ha borotválod :) ha barátnőm nem így szeretné, én is biztos borotválnám ^^ nyugi :) 17/F
2014. dec. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam ennyi idősen. Koromhoz képest nekem is nagyon szőrös volt és nagyon zavart,mivel a többieknek egyáltalán nem ilyen volt. Nekem a szüleim is észrevették,hogy nem veszek fel rövidnacit és rákérdezett anya,hogy miért?Amikor elmondtam,azt mondta,hogy ha zavar,hajnyíróval le lehet nyírni egészen rövidre,de ha úgy jobb akár teljesen is. Én az utóbbit választottam,lenyírtuk nullásra,majd amikor már annyira kinőtt,hogy zavart ismét.Sokáig így csináltam,de most csak rövidre nyírom.
2014. dec. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha zavar hogy szőrös borotváld, vagy gyantázd le. Én is így csinálom, nekem sem tetszik hogy szőrös. A csajoknak is jobban bejön, ha szőrtelen. :)


F

2018. jan. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!