Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nem szánalmas szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nem szánalmas szerintetek, ahogy a pasik csajozási stratégiákat dolgoznak ki?

Figyelt kérdés

Van 3 jóbarát, együtt mennek mindenhová csajozni. Megosztják egymással történeteiket, sikereiket, technikájukat. Hogy így meg úgy kell csinálni.


Én amúgy pasi vagyok, de csak szerintem szánalmas? :D úgyértem, ahogy igy megpróbálják el(ő)adni magukat a lányoknál.

Szerintem a társkeresés nem úgy működik, mint a kereskedelem, hogy ki tud jobban előadni, meggyőzni a másikat...


2018. máj. 13. 01:30
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Nem szánalmas, mivel pasiként az embernek tennie is kell azért, hogy legyen partnere. Munkát kell beletenni. Mi ebben a szánalmas?
2018. máj. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Szánalmas vagy sem, ha működik (vagy van, akinél működik), akkor csinálni fogják.
2018. máj. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Ha egy pasi béna az ismerkedésben és folytatja a dolgot úgy, ahogy addig, azt gáznak tartják. Ha fejleszti magát, már azt is?

Az, hogy a férfiak ÉS nők beszélgetnek egymás között az ismerkedési szokásaikról és tanácsokat adnak, teljesen normális. Az emberek többsége az élet minden területén csinál ilyet.


A társkeresés pedig de, úgy működik, mint a kereskedés. Mutatnál esetleg egy olyan profilt, amelyben a bemutatkozás tartalmaz egy csomó negatív dolgot az illetőről? Mindenki a pozitív oldalát próbálja mutatni, pont úgy, ahogy a marketingesek adnak el egy terméket.

2018. máj. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

én arra gondoltam, hogy sorra odamennek idegenekhez, és próbálnak más-más én-t felvenni. Másnak mutatni magukat.


Akik komolyabb kapcsolatban vannak, sok éve, nem "csajoztak": egyszerűen az élet hozta nekik, senki nem játszott meg semmit, szimplán mindketten akarták, összejött, csá

2018. máj. 13. 01:40
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
#4: Oké, de gondolom, ha folyamatosan próbálkoznak lányoknál, sok módszerrel, akkor nem életük párját keresik, hanem csak szexet.
2018. máj. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

"én arra gondoltam, hogy sorra odamennek idegenekhez, és próbálnak más-más én-t felvenni. Másnak mutatni magukat."


Hát, pedig ez a módja. Add mindig az őszinte éned, és az életben nem lesz nőd. Nem a pasi a hunyó, ha egyszer a természet olyanná tette a rendszert, hogy az csak azt jutalmazza, aki átb**sza a nőket. Ezeket a törvényeket a nők működtetik, a férfiak csak alkalmazkodnak hozzá.


"Akik komolyabb kapcsolatban vannak, sok éve, nem "csajoztak": egyszerűen az élet hozta nekik, senki nem játszott meg semmit, szimplán mindketten akarták, összejött, csá"



Azt te csak hiszed. A kapcsolat az más dolog, de a társkeresés egy játszma, ahol mindenki ügyeskedik. Utólag meg minden egyszerűnek tűnik.

2018. máj. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

"A kapcsolat az más dolog, de a társkeresés egy játszma, ahol mindenki ügyeskedik."


Kinek akarod bemesélni, hogy amikor bármelyik fél számára kiderül, hogy az ismerkedés során átverték, nem küldi el az ügyeskedőt a trükkjeivel egyetemben a rossz nyavalyába?

2018. máj. 13. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

De most akkor csajozásról beszélünk, nem?? Nem társkeresésrõl, párválasztásról?

Értelmetlen a kérdés, ha nem látod a különbséget a két fogalom között, épp hogy nem társkeresésrõl beszélünk itt.


Hogy szánalmas-e egy komolytalan nõhajhász? Azt nem tudom, de az biztos, hogy én nem állnék le ilyennel:D Amúgy mondanál példákat ilyen technikákra?

2018. máj. 13. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem az is egy csajozási stratégia, hogy te itt a többi férfit ekézed, és azt reméled, hogy ettől te kedvezőbb színben tűnsz fel az itteni nők előtt... Szóval akkor te is szánalmas vagy?
2018. máj. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Miért lenne az, vagy miért gond, ha bárki is fejlődni akarna dolgokban, amiben úgy érzi, fejlődni szeretne? Vagy sokkal jobb, mint a picsogás, meg a mindenki hibás csak én nem típusú hozzáállás.

De amúgy kérdező, akkor add csak önmagad, de ez általában kevés lesz a nőknél. Hacsaknem a véredbe van a csajozás, mert van ilyen, de ez max a pasik 20%-ra igaz.

Mellesleg jó esetben aki tanul, az is önmagát adja, csak fejleszti a személyiségét.

Egyébként a nők nyilván lenézik az ilyen srácokat, akik tanulni akarnak, merthogy "aki lúzer az maradjon is lúzer" "én egy ilyet már messziről kiszagolom, engem nem lehet átverni" (persze írni könnyű, de amikor a bugyi leolvad róla egy ügyes sráctól, akkor eszébe se jutna ilyen)

Illetve a nők szerint ugye az ilyen az "meghekkeli" a rendszert, és nem tudják elfogadni, hogy aki bénaként indul, az később lehessen jobb is.

2018. máj. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!