Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire létezik olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire létezik olyan hogy először abszolúte nem találjuk vonzónak a másikat aztán ahogy megismerjük szép lassan vonzó lesz számunkra?

Figyelt kérdés
2018. jan. 13. 17:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Csak a magam nevében tudok beszélni. Nálam a vonzalom az lassan alakul ki, hónapok, évek alatt, miután már megismertem az illető személyiségét.
2018. jan. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha az elején abszolút nem találom vonzónak, akkor minek akarnám megismerni?
2018. jan. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Semennyire.
2018. jan. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
2. Mert mondjuk jól elbeszélgettetek..
2018. jan. 13. 17:56
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
#4 Attól még nem akarnék vele szexelni.
2018. jan. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Velem ez volt. Együtt dolgoztunk, idővel egyre többet beszélgettünk, lógtuk együtt, megismertük egymást. Elkezdett vonzani, megláttam benne, hogy pl milyen szép ajkai vannak, milyen szép árnyalatú a haja, stb. Persze a személyisége is vonzott abszolút. Kiderült, hogy ez kölcsönös, azóta együtt vagyunk. :)

22N

2018. jan. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
7. Miért kell provokálni a válasz adót...képzeld én is hallottam ilyenről. Azért mert olyan szűk látó körű vagy hogy ilyenről még nem hallottál, attól még létezhet. Nem mindenki olyan egyszerű mint te...
2018. jan. 13. 18:16
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nem létezik, hogy egyáltalán nem vonz a külseje, de később mégis. Olyan viszont simán előfordul, hogy mondjuk csak a külseje alapján nem feltétlenül jönnék vele össze, de ahogy megismerem ezek a külső dolgok elhalványulnak és beleszeretek. Ami ugye hozza magával a vonzalmat is.
2018. jan. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Miért hazudnék egy névtelen oldalon, amikor tök mindegy, mit írok? Velem ez történt, ha elhiszed elhiszed, ha nem nem. Nem az én dolgom. Csak őszintén válaszoltam a kérdésre.
2018. jan. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Létezik de ritkán alakul ki ha csak nem találkoznak gyakran mert munkatársak például, amúgy nem adnak esélyt egymásnak.
2018. jan. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!