Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mekkora az a férfi magasság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az a férfi magasság, ami már elég ahhoz, hogy egy csaj se utasítsa vissza a pasit?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, hogy 170 centis fiúként egy kicsit bánkódhassak és meg legyen a napi tőrforgatás a szívemben.

2018. máj. 13. 10:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
175 felett már nem lehet alacsonysággal egy mondatba helyezni, 180 felett pedig alacsonyság okán visszautasítani egy fiút. Ha a 180+ os sem elég magas (nyilván lesz ilyenre is eset), akkor ott a nőnél van a gubanc. Vagy agyilag, vagy ő maga lett egy elmért létra, azért törpe neki minden srác.
2018. máj. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Hozz ki magadból annyit amit ki tudsz. Emberileg, egzisztenciálisan; sportolj, hogy jó tested legyen. Ezek növelik az esélyeidet.


Viszont az ilyen álszent kijelentéseket, mint az #5 ös válaszolóé, hogy "nem ezen múlik", hagyjuk, mert igenis, nagyon sok múlik rajta. Főleg, hogy ott az önellentmondás, hogy egy sorral alatta már azt írja, hogy azért az alacsonyabb lányoknál próbálkozzon. Akik nem mellesleg többségben szintén a magasabb férfiakat preferálják.

2018. máj. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom 170,1 cm. :')
2018. máj. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
#12: Pontosan! Felesleges hitegetni bárkit is. Az is nevetséges érv, hogy túl magasan meg az alacsony lányok nem jöhetnek szóba. Egyrészt ez elég ritka, de pont abból kifolyólag, hogy őket általában egyáltalán nem zavarja a +30-40 centis különbség sem. Sőt sokuk szándékosan magas pasit keres magának. Így gyakorlatilag számomra ők is kiesnek ugyanúgy, mint a normál magasságú lányok (a magas csajokról természetesen nem beszélve). Gyakorlatilag három esély van arra, hogy valaha barátnőm legyen: pénz, a kicsivel több pénz és a qrva sok pénz.
2018. máj. 13. 11:38
 15/25 anonim ***** válasza:
69%

Jó, akkor higgyétek csak, hogy a magasságon múlik minden.

Attól, hogy valaki magas, még ugyanúgy elutasíthatják, ha nem jön be az adott lánynak. Erre értettem, hogy nem ezen múlik.

2018. máj. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
78%

Haha! Önigazolás. Meg önbeteljesítő jóslat. :D

Én meg megkapom a lepontozást, ha leírom, hogy nem szeretem a túl magas pasikat. :D Sőt még a nálam alacsonyabbakkal is elvagyok. No, de nem gond. Ettől még ugyanúgy nem bukom a 185 felettiekre, ha beleszakadtok a lepontozásba, akkor sem. :D De volt egyébként egyetlen egy magas pasi az életemben. Hát, amíg csak együtt voltunk (fél évig), szinte nem volt olyan nap, hogy ne zavart volna, hogy nincs legalább nagyjából szemmagasságban velem.

2018. máj. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
90%

Nem a magasságon múlik.

190 cm magas vagyok, még is esélytelen vagyok a többségnél mert nem vagyok elég jóképű.

hiába vagyok sportos és izmos is az sem elég.

2018. máj. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

#15 félreérted.

Magas férfit is visszautasíthatnak, ha nem elég jóképű, jó testű vagy tesze-tosza. Ezt senki nem is vitatja, csak néhány kisebbségi komplexusos mondja, hogy a magasság elég.

Nem is erről van szó.

Hanem arról, hogy a magasság gyakorlatilag egy "beugró" vagy "alapkövetelmény". Ha meg van, akkor jön a test, arc, személyiség. Ha viszont ez magasság, mint "első követelmény" nincs meg, akkor viszont nagyon sok esetben (nem minden esetben!) teljesen mindegy, hogy mennyire jöképű, sportos, jó testű, jó személyiségű.


Ezt pedig nem lehet letagadni és hatalmas ellentmondás, amikor álszent vagy pc módon azt írjak a nők, hogy a magasság nem számít. Ez nem igaz. Vagy egy szint gelett

2018. máj. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

#15 félreérted.

Magas férfit is visszautasíthatnak, ha nem elég jóképű, jó testű vagy tesze-tosza. Ezt senki nem is vitatja, csak néhány kisebbségi komplexusos mondja, hogy a magasság elég.

Nem is erről van szó.

Hanem arról, hogy a magasság gyakorlatilag egy "beugró" vagy "alapkövetelmény". Ha meg van, akkor jön a test, arc, személyiség. Ha viszont ez magasság, mint "első követelmény" nincs meg, akkor viszont nagyon sok esetben (nem minden esetben!) teljesen mindegy, hogy mennyire jöképű, sportos, jó testű, jó személyiségű.


Ezt pedig nem lehet letagadni és hatalmas ellentmondás, amikor álszent vagy pc módon azt írjak a nők, hogy a magasság nem számít. Ez nem igaz. Azt jelenti, hogy egy szint felett, pl 180 felett nem számít.


És ez a kérdező kérdésére a válasz: 180-tól CSAK a magassága miatt már nem utasítanak vissza férfit, csak egyéb okok miatt. 170 környékén viszont nagyon gyakori, hogy CSAK a magassága miatt utasítanak vissza egy férfit. Érthető a lényeg?


És záróakkordként hozzateszen, hogy amikor úgy teszik fel itt a kérdést, hogy "lányok, nők, járnátok 170 centis pasival?", akkor 10 vagy 20-ból 1 (tízből vagy húszból egy!) írja azt, hogy igen. Vagy olyan válaszok, hogy "persze, járnék, de a párom azért 187 centi" vagy "nem zavarna, de a barátom 182 centi", stb. De a fele őszintén és nyíltan leírja, hogy számára nem férfi. Ami ellentmond annak, hogy "nem ezen múlik". Ezért álszent az olyan válasz, hogy nem a magasságon múlik.


Erre még rárakódik néhány nagyon sértő, megalázó, bunkó női(!) megnyilvánulás, mint pl "kerti törpe", "vizsla valagát szaglászó pincsi kutya", "180 cm alatt nincs férfi". Nem beszélve az olyan előítéletekről, amik megbélyegzik a nem komplexusosakat is, hogy "minden alacsony férfi kompkexusos vagy túlkompenzál".

Ezek fényében igenis álszentség és hazugság lenne azt mondani, hogy ez nem valódi probléma, nincs alapja, nem azorulnának a perifériára.


Én sem csípem a kisebbségi komplexusos sírást és olyan kijelentéseket, hogy lehetetlen, de éppen a fentebb leírtak női válaszok többségsége is igazolja azt a tényt, hogy alacsonyabb férfiként sokkal többet és sokkal jobban kell teljesíteni. És akkor a csavar a dologban, hogy erre meg azt mondják, hogy túlkompenzál. Pedig nem lehet könnyű úgy többet, jobban és látványosan teljesíteni, hogy ne essen át a ló túloldalára.

2018. máj. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%

"És akiknek túl magas?

Az is ugyanúgy lehet oka a visszautasításnak."

Olyan nincs. Minél magasabb egy férfi, annál vonzóbb a nők szemében.


"Én meg megkapom a lepontozást, ha leírom, hogy nem szeretem a túl magas pasikat. :D Sőt még a nálam alacsonyabbakkal is elvagyok."

A hazugságokat le szoktam pontozni, és gondolom, nem vagyok ezzel egyedül.

2018. máj. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!