Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb nőt valóban hidegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nőt valóban hidegen hagyja az alacsony pasik?

Figyelt kérdés
Huszonéves nőként kérdezem, ugyanis elég régóta követem figyelemmel a fórumot és kisebb-nagyobb megszakításokkal, de mindig lehet egy-egy alacsony pasi kérdését olvasni, akinek ezen a téren kudarcélményei vannak. Félve bevallom, de igazából nekem sem jönnek be a túlságosan alacsony férfik (174-176 alatt) pedig én nem is vagyok magas (166), viszont eddig azt gondoltam ez biztos csak az én egyéni preferenciám. Azonban kicsit kezdek elbizonytalanodni, hiszen - habár van egy-két ismerősöm, akinek ilyen tipikus 170 körüli férje van - de valóban igaz, hogy a legtöbb pasi egy bő 10 centivel minimum magasabb a párjánál. Csak azért érdekelne, mert a munkahelyemen is van 1-2 alacsony pasi és valahogy mindig olyan furán viselkednek a női kollégákkal és kíváncsi vagyok, hogy bennük is lehet valamiféle frusztráció. Nekem a párom 178, hangsúlyozom, sosem volt szempont, hogy minél magasabb legyen, mert nagyon aranyos, helyes, sportos srác, de tudat alatt lehet nem lett volna opció, ha mondjuk csak 170 lett volna. Szerintetek az alacsony pasik aggodalma/frusztrációja összességében mennyire megalapozott?

2018. febr. 11. 19:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
49%
A magabiztos alacsony férfiaknak nincs ezzel problémájuk, látok ilyen férfiakat párkapcsolatban, házasságban (nem csak szüleim korosztályában, hanem fiatalokat is). A frusztráltak meg nem a méreteik miatt sikertelenek, hanem a viselkedésük miatt.
2018. febr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
36%

Én 155cm vagyok,nekem egy pasi 165cm-től már ideális.:) A szerelmem 175cm. :)

20/L

2018. febr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem bőven megalapozott. Nem is az, hogy a konkrét magasságuk micsoda, hány centi, de tényleg a legtöbb nőnél ha kritériumokról van szó kit képzelnek el maguk mellé, akkor az egyik első a "legyen nálam magasabb". Most igen, a 170 centis pasi az valószínűleg magasabb a legtöbb nőnél, de nem olyan látványosan, és emiatt szegénykém hátránnyal indul a párkeresés nevű játékban. Egyrészt ezt magamból kiindulva mondom, másrészt meg az ismerősi körömben is körülnézek és még a legkevésbé felszínes embernél is az a minimum elvárás, hogy a férfi magasabb legyen. Nyilván vannak olyanok, akiket ez nem érdekel annyira, az utcán is nap mint nap látok olyan párokat, ahol a nő magasabb a férfinál pedig nincs is rajta magassarkú cipő, viszont a többség azért igenis ragaszkodik ehhez az elmélethez.


Őszintén szólva én tényleg sajnálom az alacsony pasikat. Volt ilyen élményem, nem egy, ahol már akkor elraktároztam a pasit a "nem érdekel" dobozba, amikor bemutatkoztunk, és hiába hogy hosszabb ismeretség esetén kiderült mennyire jó fej, vicces, intelligens, stb, nem került ki abból a dobozból egy pillanatra sem, mert képtelen voltam rá bármilyen szikrányi szenvedéllyel gondolni a magassága miatt. Szégyen vagy sem, erről nagyjából ugyanannyira tehetek, mint ő a magasságáról, nem tudtam sosem tudatosan módosítani a vonzalmam személyét, illetve hogy kit tartok vonzónak és kit nem. De elismerem, hogy ez egy hatalmas hátrány a társat keresőknek, és végtelenül sajnálom, hogy én magam is a felszínesebbek közé tartozom ebből a szempontból.

2018. febr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Surfer Girl ***** válasza:
61%
Engem igen. Legalább öt centivel legyen magasabb nálam.
2018. febr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
43%
Elég hátrányos a helyzetünk a mai "lóbäszó dög" méretű nők között (akkorák jönnek szembe az utcán, hogy el nem tudom találni, mitől nőttek 180-185 centire és még alig 15-20 évesek...)
2018. febr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Lazy Lover ***** válasza:
4%
Kb a "nok" 99% at...
2018. febr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
30%
Hát most egy nagyra nőtt nőtől nem várható el, hogy alacsonyabb férfiakkal jöjjenek össze. A magas emberek jó része kapásból tömegközlekedésen sem néz lefelé, és elsodorják a kis termetűeket. Na de ez még nem ok arra, hogy egy kis termetű férfi ne tudjon férfi lenni, és hisztizzen a magassága miatt, mint egy óvodás. Aki rendben van magával, az kapcsolatban van, aki nyavalyog, azt meg nem sajnálom, az nekem sem kell, akármekkora, akkor sem, ha tetszene, ha nem nyavalyogna, pedig én alacsony vagyok, de a hisztiseket utálom. Ha gyereket akarok nevelni, majd szülök.
2018. febr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
53%
Mindig magas pasijaim voltak, 185 felett. Észre sem vettem az alacsony pasikat olyan jelentéktelenek voltak számomra. Aztán megismertem egy pasit aki 175 cm. Teljesen meghülyitett aztán egyszer véletlenül amikor mentem hozzá, rajtam maradt a magassarkúm (170cm vagyok) és így magasabb voltam mint ő. De ahogy magához húzott és átölelt olyan erősen férfiasan , imádtam a határozottságát hogy magsabban is tetszettem neki, nem morgott hogy milyen cipőbe megyek. Hm....
2018. febr. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
66%

Én mondjuk máshogy viselkedek egy magas férfi mellett mint egy velem egy magasságúval, egyszerűen tekintélyt parancsol az alacsony meg csak átlagos

170cm 18L

2018. febr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
66%
A párom 170cm én meg 168cm vagyok, nincs ezzel semmi baj. Egyetlen szépséghibája a dolognak, hogy nem szívesen veszek fel mellette magassarkút, bár ő azt mondja, hogy nem zavarja, hogy úgy magasabb vagyok nála.
2018. febr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!