Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, zavaró ha egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, zavaró ha egy srác kicsit pocakos?

Figyelt kérdés
180 cm vagyok,73-74 kiló,kicsit pocakos vagyok,nem mondanám magam kövérnek,de nem is lapos a hasam.Zavaró ha egy srác pocakos egy kicsit ?
2018. máj. 13. 10:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
73-74 kiló az egyáltalán nem pocakos. Akkor én mit mondjak a 105 kilómmal, ugyanehhez a magassághoz? :D
2018. máj. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha kicsit pocakos, az nem.
2018. máj. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

5 centivel alacsonyabb és 10 kg mal nehezebb vagyok, de lapos, kockás hasam van.

Nem a tömeged nagy, hanem a testzsír százalékod sok, illetve kevés az izomtömeged.

2018. máj. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elvileg benne vagyok az ideálisba testzsír szempontjából,de én pocakosnak érzem magam,bár gondolom a nők is megérzik hogy nem vagyok magammal megelégedve.Az tény hogy kockahasú se vagyok,de szerintem az nem is leszek,szoktam kondozni,de az ahhoz szükséges étrendet nem tudom tartani.Belsőséget halat pl egyáltalán nem eszek,inkább sertést mert a csirke meg száraz.
2018. máj. 13. 10:58
 5/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mert fiatalon még könnyebben megy a tested formálása. Ha nagyon változtatni akarsz, betartod hozzá a dolgokat. Ha nem megy, akkor ez van. Valakit zavar, valakit nem.
2018. máj. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azt még lehagytam, hogy szerintem nem vészes, de nem is az a lényeg, hogy más mit gondol, ha téged zavar.
2018. máj. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok.
2018. máj. 13. 11:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor még könnyebben finomíthatsz magadon, de nem kell túlzásba esned.
2018. máj. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Csirkét két csepp olajban szoktam kisütni, mégsem lesz száraz. Mi a titok?

Nyitott serpenyőben aranybarnára kell sütni, ez után el kell zárni a gázt, és lefedve kell hűlni hagyni. Ilyenkor pont elég nedvességet szív vissza magába, ropogós és omlós lesz. Jó étvágyat!

2018. máj. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha kicsit pocakos az egyáltalán nem zavaró.

Ha nagyon pocakos, az már igen.

2018. máj. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!