Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen férfi tényleg csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen férfi tényleg csak az álmokban létezik?

Figyelt kérdés

1. Nem iszik („mi az a két sör naponta; csak egy kis szíverősítőt ittam a haverokkal”), nem dohányzik („ennek a ciginek kifejezetten kellemes illata van”), nem kávézik naponta 8-10 alkalommal.

2. Nem tévézik, nem gépezik (pc, konzol), nem néz sorozatokat, fodbalt pláne nem. Kezdem a focival: mindig van valamilyen meccs, és azt meg kell nézni - akkor tudnám elfogadni, ha nem nézné, hanem csinálná; tévézés: ha nem foci, akkor politikai műsorok, sorozatok rogyásig - „há' má' ne mond má' hogy ezek agykárosítók”; számítógépes játék: 20 felett szerintem már kínos, 30-35 felett nagyon kínos és nagyon alacsony IQ-ra utal

3. Normálisan tud enni-inni: nincs minden korty után hangos áááááááááhhhhhhhhhhh, nem csámcsog, nem szürcsöl (a levest nem 5 centiméterről próbáljuk beszívni, hanem kanál a szájba - kettővel ezelőtti randimon ez történt, még most undor fog el).

4. A randikon mindenki előadja, hogy rendszeresen olvas, de gyorsan kiderül, hogy ez csak az internetes hozzászólásokra vonatkozik.

5. Rendszeres mosakodás, fogmosás. (A cicamosdást hagyjuk meg az út szélén dolgozóknak.)



Mindig megkapom, hogy elérhetetlen célokat kergetek, de az előbb felsoroltak szerintem az alapok közé tartoznak. Vagy tényleg én lógok ki, és sokkal elfogadóbbnak kellene lennem?


2018. máj. 13. 15:29
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
77%

Álmodj királylány...

Te tökéletes vagy?!

2018. máj. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
77%
Mégis ki a phaszom akarna ilyen karótnyelt lenni? :D
2018. máj. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
86%

Igen, ilyenek csak az álmokban léteznek, ahogy a csillámpónik meg az "eccarvúk" is.

Ha ennyi mindet ne csináljon, akkor mit csináljon egyáltalán?

És te mit tudsz cserébe adni? Gondolom Napi csak 7 szer kávézol, gondolom nézed a női műsorokat, nem tudsz helyesen írni (fodbal :D ) stb.

2018. máj. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
4%
Kávézni szoktam napi 1 átlag. Sorozatot viszont sokat nézek, ezek kivétel nélkül angol nyelven magyar felírattál mennek. A többi passzol.
2018. máj. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
71%

A nagy számok törvénye alapján létezik ilyen férfi, de inkább az emberek rémálmában. De próbálkozz nyugodtan elmaradottabb országokban, ahol rengeteg a vallási fanatikus. Ott sok helyen nincs pénz pc-re és tévére, piálni meg a folyamatos megélhetési harc miatt nincs túl sok idő! :D


A környezeted amúgy még nem közölte, hogy felettébb átgondolatlan és előítéletes elvárásaid vannak?

2018. máj. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
80%

Az általad leírt férfi unalmas, pont, mint amilyen valószínűleg te is vagy.

Azért megengeded, hogy legyen valamilyen hobbija, eljárjon néha a haverokkal sörözni, kikapcsolódásképpen megnézzen néha valamilyen műsort, esetleg játsszon valamit? Nevetnie szabad, vagy az is tilos?

Te tényleg nagyon unalmas lehetsz.

További jó egyedüllétet :)

N

2018. máj. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:
69%
Belekötnék abba, hogy alacsony az IQ-ja annak aki 20 felett géppezik, mert az IQ nem egyenesen arányos a hobbival. Viszont a kérdésre válaszolva igen így nem fogsz párt találni és a kettes pont az a pont ami miatt az egész elérhetetlen álom marad. Mindenkinek van valami kis dolga amit szeret csinálni, amitől nem őrül bele az életbe. Ez lehet a gépezés ami egyre népszerübb (megjegyzem kimutatták hogy akik játszanak rendszeresen játékkal nem pont fifával, az inteligens és több dologra tud koncentrálni), a football (így kell irni, tudom hogy kötekedés, de akkor azt aki gépezik ne szold le mert szerinted allul qualifikált) horgászás, vagy a sorozatok. Mindig lesz egy ilyen kis dolga amit szeret csinálni, és ettől lesznek különbek egy élettelen próba babánál.
2018. máj. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
0%
Nem iszok, nem dohanyzom, tv-t ritkán akkor is discovery meg natgeo. Sorozatok ritkan de akkor is gépen nézem mert nem kelk várni heteket a magyar szinkronosra.. Kulturáltan eszek szerintem, mosok fogat es napi kétszer fürdök... Szerintem ezzel sokan vannak itt. Mellesleg 💯 többet olvasok mint te.. A szabadidőm nagy részét olvasással töltöm,főleg fantasy és romantikus regényeket olvasok angolul és ezzel töltöm ki a párkapcsolat es szerelem hiánya keltette űrt... Vannak ilyen ferfiak csak ép nem úgy néznek ki mint Chris Hemsworth...
2018. máj. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
66%
A férjem majd’ mindegyiknek megfelel, kivétel a “nem néz sorozatokat”, mivel viszonylag gyakran nézünk sorozatokat együtt.
2018. máj. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
85%

"Ilyen férfi tényleg csak az álmokban létezik?"


Igen, a rémálmokban. A 2-es pont egy totális tévút. Jó unalmas, karótnyelt nő lehetsz. Milyen vidám és színes lehet veled az élet! Ja, várjunk...

Amúgy mi az a fodbal, te nagyon olvasott, filmet soha nem néző, önjelölt értelmiségi?

2018. máj. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!