Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megpróbáljam felvenni vele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljam felvenni vele a kapcsolatot? L

Figyelt kérdés

Udvarolt egy pasas egy évvel ezelőtt. Ő lett volna nekem az első és lassan de biztosan akartam belemenni. Neki úgy jött le feleslegesen csinálja ezért nem írt többet. Hagytam majd jön másik. Azóta ismerkedek, de semmi. Vele egyszer találkoztam de már akkor megindított bennem valamit. Keressem vagy ne? És mit mondjak?

Ő 29 éves.



2018. máj. 14. 14:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
egy próbát megér
2018. máj. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hogy közeledjek?
2018. máj. 14. 14:37
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Mondjuk siklóernyővel szélcsendben.
2018. máj. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 csudavigyeel válasza:
A 29éves férfiakat nem fogja éppen az érdekelni, hogy neked az első vagy sem.. ha csak arra mész, hogy elveszítsd valakivel, akihez fizikailag nagyon vonzódsz akkor hajrá, de ha utána többre vágysz, akkor szerintem inkább egy kedves korod beli sràcot keress, aki nem szakítja meg a kapcsolatot, miután nem tud rövid időn belül megfektetni.
2018. máj. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írja: egy próbát megér. Ha tudod,hogy még független mi veszítenivalód van?


Legyél egy kicsit bátrabb. Nem kell rögtön a szexre gondolni, de találkozzatok, ismerkedjetek, és beszélgessetek. Ezt Te is kezdeményezheted olykor-olykor.

2018. máj. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#4 Rövid idő alatt mit érteszű
2018. máj. 14. 14:52
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom, te fiatalabb vagy jóval. Én is azt javaslom, hogy a korosztályodban nézelődj. Idősebbeket nem hat meg, hogy ő az első neked. Te is csak ezért ragaszkodsz hozzá. De keresheted, max szórakozik veled egyet, ha olyan.
2018. máj. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Itt mindenki a szexre gondol? Nem a arról beszél a kedves kérdező, hogy túl lassú volt az ismerkedésben, ezért a csávó azt hitte, hogy komolytalan?


Velem is volt hasonló szitu, már azt hittem, hogy az a lány írt ide :D

Szóval szerintem ez így elég esélytelen, habár én örülnék, ha rám írna az a lány, akivel anno ismerkedtem, de nem biztos, hogy félre tudnám tenni, azt, hogy akkor kvázi le se szart...szóval nagyon kéne tepernie hozzá, hogy komolyan vegyem, de semmi sem lehetetlen, szóval egy próbát megér!

2018. máj. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#8 Most elbizonytalanítottál.

Nem vennéd komolyan csak ha teperne?? Hogy teperjen? Gáz lenne ha én udvarolnék. Vagy ebben a felállásban már csak így lehet? :O

2018. máj. 14. 15:29
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Sztem irj neki, visszafogottan tényszerűen, mellébeszélés nélkül. Gondolkodtál, és szeretnéd ha foglalkozna veled. Aztán kiderül, hogy elment e már az a hajó, vagy szerencséd lesz.
2018. máj. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!