Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ciki ha férfi létemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ciki ha férfi létemre romantikus regényeket olvasok szabadidőmben?

Figyelt kérdés
Leginkább Julia Garwood, Julie Quinn, Lisa Kleypas, Grace Draven, Nalini Singh és Kresley Cole könyveit szoktam olvasni viszont ezek a könyvek szinte mind nőknek szánt könyvek és nagyon bejönnek...

2018. máj. 14. 16:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
A "ciki" kifejezést gimiben letettem. Azt csinálok, amit akarok, azt olvasok, ami érdekel, mert felnőttem. Te nem?
2018. máj. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha megvan Julie Garwood: Titok című könyve akkor én megvenném!


Az utolsó két írnónő munkásságát nem szeretem, de a többiért én is odavagyok!

2018. máj. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Csak nyugodtan, nem rosszak azok...
2018. máj. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
27%
Ez nem romantikus, hanem nyálas. A romantikus az a Jókai. Szerintem nőtől is ciki, ha ilyeneket olvas.
2018. máj. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
#4: Hát már bocs, de az Arany ember is egy nyáltenger, döntésképtelen főszereplővel és szerelmi sokszöggel...
2018. máj. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Engem komolyan nem érdekel mit olvas, ha egyébként szeretjük egymást.


27N

2018. máj. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%
#5 Hát már bocs, ha te a gimis emlékeidből táplálkozol az a te szegénységi bizonyítványod. Annyira vártam, hogy valaki benyögje, hogy utálta valamelyik kötelező olvasmányt. :D
2018. máj. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Miért érdekel mások véleménye? Ha valamit szeretsz csinálni sose érezd cikinek, vállald fel nyugodtan aztán akinek nem tetszik az így járt.
2018. máj. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Nem baj. De ezek tényleg nem romantikusak, hanem erotikusak, túl érzelmesek, és képtelenek. De még így se baj.
2018. máj. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9%
Nem ciki, de abszolút nem fėrfias szokás. Viszont remekül beleillik a mai elpuncisodó "férfiak" világába. Olykor-olykor el lehet olvasni ilyen könyvet is, de hogy férfi ezek rajongója legyen, hát...
2018. máj. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!