Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ciki ha férfi létemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ciki ha férfi létemre romantikus regényeket olvasok szabadidőmben?

Figyelt kérdés
Leginkább Julia Garwood, Julie Quinn, Lisa Kleypas, Grace Draven, Nalini Singh és Kresley Cole könyveit szoktam olvasni viszont ezek a könyvek szinte mind nőknek szánt könyvek és nagyon bejönnek...

2018. máj. 14. 16:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mindenkinek lehet olyan szokása, ami nem illik bele a nemét jellemző sztereotípiákba. Ennyi erővel egy nőt sem érdekelhet semmi a sminken, ruhákon, a love storykon és a főzésen kívül.
2018. máj. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem ciki, ha nem árulod el a nőknek. A romantikus férfiaktól hanyatt-homlok menekülnek.
2018. máj. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 peca1000 ***** válasza:
Hát elég langyisan hangzik, férfi ismerőseidnek erről inkább ne meséljél. De a romantikafüggő lányoknak te főnyeremény leszel :)
2018. máj. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

1.-nek Megvan Julia Garwood Titok című könyve de csak angolul és E-Book formában szóval bocsi :s


A többieknek meg köszönöm a sok hasznos hozzászólást. Nem szoktam hangoztatni élőben de nem gondoltam volna, hogy ennyire megbotránkoztató lenne...

2018. máj. 14. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!