Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Küldenétek képet számotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Küldenétek képet számotokra ronda férfiakról?

Figyelt kérdés

Itt a napokban azt olvasni, hogy ronda férfi nincs, de én torzszülöttként még mindig szűz vagyok.

De azért próbáljunk meg képet küldeni!


2018. máj. 16. 13:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Austin Powers, Dr. genya, Kicsi én, Dagi dög.
2018. máj. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem Will Poulter kifejezetten jóképű.
2018. máj. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
2018. máj. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
8%

Kb. ez az a kategória ami totál felejtős:

[link]

[link]

2018. máj. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Daniel Radcliffe-el mi a baj? Lehet, hogy az előnytelen fotó róla, de nem ronda. Én magam sem járnék vele, magasabb lennék nála egy fejjel, de attól még nem ronda! És lehengerlő a stílusa, színésztudása, akcentusa, udvariassága, stb.
2018. máj. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
[link] Ezzel mi a baj? A 2. képre durván helyretette magát, és undi pasiból igazi sármőr lett!
2018. máj. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mi a baj a fehér bőrű, vörös hajú férfiakkal? Te jó ég. Attól még hogy ilyen a színkomplexusa, még lehet helyes. A Reneszánsz Ember című katonás filmben volt egy ilyen csávó, aki mindig aludt. Nekem pl. eléggé bejött. És ott van Mr. Creapsly a Darren Shanből, aki ugyan könyvszereplő, de már pusztán a jelleme miatt egy csomó nőnek elcsavarta a fejét, azzal együtt hogy vörös a haja. Pont a minap olvastam egy idézetet egy nőtől, hogy kiskorában odavolt a Darren Shan könyvekért, azon belül is Mr. Creapsly-ért, és azóta is bejönnek neki a vörösek, ennyire mély nyomott hagyott benne.
2018. máj. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Will Ferrellel és John C. Reilly-vel mi a baj? Persze, nem álompasik, de attól még nem rondák. Főleg, hogy a béna külsejük mellé még tehetséges, sikeres színészek is. Az, hogy valaki ronda, nem itt kezdődik! Hanem ott, hogy ronda. Undorodsz tőle. Büdi. Nem tudsz enni, ha látod a fogait. Esetleg valami betegsége van.
2018. máj. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#15: "Daniel Radcliffe-el mi a baj? Lehet, hogy az előnytelen fotó róla, de nem ronda. Én magam sem járnék vele, magasabb lennék nála egy fejjel..."


Meg is válaszoltad magadnak. A ronda kategóriába nemcsak az arc tartozik, hanem az összkép és bizony hiába "cuki"/"udvarias" (ami tudjuk mit jelent a nők értelmezésében), ha a magassága miatt szóba sem jöhet a nők 95%-nál. Akkor a cukiságával kitörölheti a se***t. És bizony ilyen alacsony pasikkal, mint Daniel Radcliffe vagy Elojah Wood - amennyiben tök átlagos srác és nem befutott híresség - szinte egy nő sem jönne össze.

2018. máj. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!