Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mik az okai hogy egyes pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az okai hogy egyes pasik 25-30 évesen is szüzek? Hát itt az én történetem és döntsd el te.

Figyelt kérdés

Hát hol is kezdjem... 24 leszek Augustusban, szűz, szüleimmel lakom, dolgozom, havi 140-150 a nettóm amiből durván 30-40-et haza adok. A többi pedig a bankban gyarapodik. Van saját autóm, jogsim amit én fizettem, nem szülők. Érettségi valamint Angol és Német B2-es nyelvvizsgám. 183cm magas vagyok, 75kg körül átlagos arc. Ha esetleg igény van privátban küldök képet csak, hogy tényleg én vagyok az.



Hm, középsuliban kezdődőt, grafikusnak tanultam de nem bírtam az iramot, lemaradtam, keveset jártam be és végül 9. félévben átmentem egy gyengébb középsuliba. De hát mint ahogy az szokott lenni ilyenkor mindig rá szálnak az új gyerekre én meg nem hagytam magamat végül jól megvertek és eltörték az orromat és jóformán terrorizáltak. 5 az 1 ellen meg elég nehéz.. végül ott hagytam azt is és elmentem egy másik középsuliba ahol végül le érettségiztem. Osztálytársaim jó fejek voltak meg minden. Mindenkivel jóba voltam de már megtörtént a baj és elkezdtem visszahúzódni. Suli mellett nem jártam el sehova, osztálykirándulásokra nem mentem mert szülők a legtöbbre sajnálták a pénzt. Zsebpénzem nem volt szóval soha nem mentem el a srácokkal inni se vagy csavarogni. A másik meg az volt, hogy két és fél órát ingáztam szóval diákmunka is kilőve. 16 évesen kezdett el megjelenni rajtam a PPP aka Pearly Penile Papules ami egy ártalmatlan bőrelváltozás a makk tövén, voltam dokinál és mondta, hogy a férfiak 10-15%-nál előfordul, ne aggódjak miatta viszont ha el akarom távolíttatni akkor keményen a zsebembe kell nyúlnom amit akkoriban nem tehettem meg. El tudjátok képzeni milyen lehetett így felnőni. Ha sikerült volna is találnom magamnak egy párt akkor is ott volt a félsz, hogy mit szól hozzá, mikkor mondjam el neki...



Végül 19 évesen le érettségiztem. Soha nem voltam szerelmes vagy hasonlóak még a mai napig se. Középsuliban kezdtem el könyveket olvasni meg animét nézni bár, hogy őszinte legyek már gyerek koromban is azt néztem :3 Dragon Ball meg Yugioh a német parabola antennán de ekkortájt kattantam rá nagyon. Na mind1, lényegtelen. Végül úgy voltam vele hogy jelentkezem egyetemre japán szakra, hátha sikerül összejönnöm valakivel, ott legalább hasonló érdeklődésű nők vannak de nem jött össze semmi pedig a hallgatók 90%-a nő volt és volt egy csomó női ismerősöm akikkel elszoktam menni enni meg hasonlóak de csak barátok voltunk. A másik, hogy rengeteget ingáztam, sokat kellet tanulni szóval időm sem volt ismerkedésre, végül azt is ott hagytam még első félévben. Nem olyan volt az egész mint ahogy képzeltem, az egyetem is elég lepukkant volt akkoriban (károli) bár úgy hallom most már sokkal jobb. Ez volt kb 3 éve. Azóta le tettem az Angol nyelvvizsgámat meg a jogsit, kezdtem el dolgozni. Elvileg most nyáron kezdek el saját lakrész építésébe a családi udvaron, hogy mégiscsak legyen valami magánéletem külön bejárással és majd utána elkezdek saját lakás/házra spórolni, hogy az önerő meglegyen... Bér a szülők odavannak, hogy menjek vissza egyetemre csak német szakra és barátkozzak, tanuljak mivel most legalább megtehetjük. Ígérték, hogy besegítenek meg minden. Szóval most ezen vacillálok.


Amúgy vidéken lakom szóval sok ismerkedési lehetőség sincs... na meg ott van a félsz is, hogy 24 leszek mindjárt és még semmi tapasztalatom sincs, azt se tudom, hogy kell csókolózni a többiről meg nem is beszélve csak az amit a könyvekben olvastam. Mivel mint írtam soha nem voltam szerelmes nagyon rákaptam a romantikus könyvekre, regényekre, hogy valamivel kitöltsem az űrt, igen ha láttad én tettem fel a kérdést pár nappal ezelőtt, hogy az ilyen könyvek olvasása "férfi"-ként ciki-e. De hát ez van. A könyvek olyasvalamibe nyújtanak nekem belepillantást ami eddig nekem nem adatott meg. Van amikor munka közben elképzelem milyen is lenne egy párkapcsolat de végül csak még rosszabbul érzem magam tőle. Pedig szívesen elmennék Múzeumba, vidámparkba, állatkertbe, színházba, moziba valakivel. Vajon milyen lenne együtt főzni és baromkodni közben. Vagy csak a kanapén közösen megnézni egy filmet összebújva... tudom valszeg ez nektek így nyálas meg ahogy sokan írták "langyos" de hát ez vagyok én. Próbálkoztam online ismerkedni se semmit nem tudok felmutatni fél év után se azon kívül, hogy volt egy nő aki meg se jelent a randi helyszínén... én hülye meg felmentem miatta Pestre szabadnapomon ami durván 2 óra oda, 2 vissza de legalább a kürtöskalács jó volt.

Amúgy azzal sem tudtok megvádolni, hogy azért vagyok még szűz mert túl "fullos" csajokra megyek. Alapból nem vagyok oda ha egy nő sok sminket visel. Az olyan nők akik naponta edzenek igen, vonzóak de tudom, hogy semmi esélyem náluk mivel elég átlagosan nézek ki. Igen, egy megadott szint alá nem süllyedek, nem vonzóak a túlsúlyos nők vagy akiknek alig van foguk, kancsal a szemük vagy nem "esztétikus" az arcuk. Én inkább az aranyos lányokat bírom és nem model alkatokra gondolok csak átlagos lányokra akikkel szinte nap mint nap találkozol az utcán... Viszont ha nincs sütnivalója hiába szép vagy aranyos, nem tudok hosszú távon vonzódni valakihez ha egyszerűen nem tudom tisztelni. Pontozzatok le emiatt ha muszáj de mindenkinek van egy szint amit valakinek meg kell ütni, hogy vonzónak találja. Én is így vagyok vele.



2018. máj. 16. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Bocs de most másik könyvet olvasok. Amúgy meg ez nem egy kérdés.
2018. máj. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Foglald már össze 2 mondatban, vagy jelentem, hogy nem kérdés, hanem kérés az olvasók felé.
2018. máj. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

félelem a visszautasítástól,megfelelési kényszer,félelem az intimitástól,a fejlődéstől való elzárkózás.

ezek a tények.

örömlány arra is van gondolom.

pár gyakorlati órára beugorhatnál hozzá,hogy szerezz némi ismeretet önmagadról meg a női testről.

2018. máj. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
98%
szerintem nagyon rossz helyre posztolgatsz ilyeneket. ezek nem fogják érteni, ha nem tőmondatok.
2018. máj. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Igaz nem olvastam végig, de ha van lehetőséged akkor mindenképpen menj vissza egyetemre. Ahogy elnéztem érdekelnek a nyelvek, tanulhatnál pl. tolmácsnak. Hidd el megérné a jövődet illetően. Nagyon sok esetben a nők azt nézik, hogy a férfi milyen magasan van a társadalmi ranglétrán és nem pedig hogy hogy néz ki a farka meg mindenféle apróbb külsőség. Alaposan vedd fontolóra amit írtam. Ja és próbáld elfogadni magadat olyannak amilyen vagy, másnak is van/lehet különböző testi hibája. Remélem tudtam hasznos tanácsot adni. 30N
2018. máj. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Nekem küldetsz képet:)

20/l

2018. máj. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kezdj el megszólítani nőket.

Írtad, hogy nagyon sok évfolyamtarsnőd volt. Együtt ebédeltetek, mentetek ide-oda.

Hányat hívtál randira? Nehéz, de ha mindig azért halogatod, mert nem megy, akkir nem is fog menni. És csak még kevesebb lesz az önbizalmad.

Minden nap hívj el randira egy lányt.

Az elutasítások ne vegyék el a kedvedet. Az legyen a cél, hogy természetesen menjem és jól érezd magad a társaságukban, ne feszengj.

2018. máj. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
emléxem Rád ezt a külön lakrészes sztorit már ott is írtad
2018. máj. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pszichológus/szexológus/intimitás coach segítségét igénybe venni meg túl snassz lenne gondolom.
2018. máj. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Életképtelenek, ennyi.


Oda kell menni és MEGSZÓLÍTANI a lányokat, anélkül mégis mit vársz?! :D

2018. máj. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!