Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Ha 1-2 éve nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha 1-2 éve nincs kapcsolatotok, általában van valaki, akivel összejártok szexelni?

Figyelt kérdés

22-27 év közötti, jó munkahely, szép csaj, de az előző barátját nem heverte még ki.

1-2 év szex nélkül hosszú idő, de sem az egyéjszakást, sem a laza szexkapcsolatot nem nézem ki belőle.

Szerintetek?


2018. máj. 17. 18:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem járok össze, ott van a vibrátorom. Szexkapcsolat nem kell. Akkor meg főleg, ha még "gyászolok".
2018. máj. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%

Masfel eve vagyok egyedul, egy "haverom" van, akivel kicsit tobb van kozottunk, de az o eletvitele miatt nem lehet kozottunk semmi ( az o eletebe sehogy sem ferne bele egy baratno, en meg alapbol nem tudnek osszejonni egy ilyen eletet elo emberrel, tul zuros),de vele is ritkan talalkozom a tavolsag miatt, szoval kb. 9 honap alatt hatszor ha lefekudtunk.

De siman lehet, hogy 1-2 eve nem szexelt az a lany.

2018. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%

“nem nézem ki belőle”


Ezt a mondatot felejtsd el. Nem fekete-fehér a világ, csak azért, mert valakből nem néznél ki valamit, lehet a legnagyobb spíler.

Magam vagyok rá a példa, pici, aranyos, segítőkész lány vagyok, olyan kis visszahúzódó, senki nem nézné ki belőlem, hogy szingliként szoktak lenni egyéjszakásaim. De ez bűn vagy mi? Akadjatok már le ezekről az előítéletekről.

2018. máj. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%

3-as.

Ne te akard megmondani másoknak,ki mit gondoljon. Hadd döntse el ő, hogy mi a véleménye róla...

2018. máj. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
64%
#4 Te most konkrétan miről beszélsz?😀Azt gondol, amit akar, csak gondoltam jó, ha tudja, hogy nem minden olyan, amilyennek látszik. Bár normál esetben felnőtt korára erre magától is rájön az ember a tapasztalatai alapján.
2018. máj. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

Két éve nem szexelek és nekem egyáltalán nem hiányzik a szex

Sőt , mindig is jobban szerettem a maszturbalast mint a szexet

Számomra sokkal jobb élvezetesebb a maszturbalas sokkal nagyobb az orgazmusom jobban at tudom adni magam az élvezeteknek jobban eltudok lazulni mint amikor azzal szexeltem akivel kapcsolatban voltam

Maradok inkább a maszturbalasnal számomra az 1000x jobb

Szex és a maszturbalas között választanom kene hat biztos hogy nem a szexet választanám

2018. máj. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Abszolút nem hiányzik hiába telt el egy év. Egyetlen ember van akivel el tudnám képzelni és teljesen átadni magam, várok rá mert megéri.
2018. máj. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon hiányzik a szex, de egyéjszakásra képtelen lennék, a szex kapcsolat meg olyan üres és kiábrándító. Egyszer próbáltam de lelkileg kifacsart és a szexben sem volt annyi örömöm. Marad a vibrim.
2018. máj. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%
A most véget ért kapcsolatom előtt nagyjából egy évig nem volt senkim és ez alatt az idő alatt nem is feküdtem le senkivel, nem lennék rá képes, mert csak azzal megy akibe szerelmes vagyok. Másrészről nagyon rossz szex nélkül, főleg most szakítás után, amikor még ugyanúgy szeretem és csinálnám vele. 22L
2018. máj. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
Szingliként volt már olyan időszakom, amikor volt szexkapcsolatom, de csakis olyannal, akiért valamiért odáig voltam, és titkon abban reménykedtem, hogy idővel belém szeret és összejövünk. Ez be is jött, de ehhez kellett majdnem 1év. Lényeg, hogy igazából nem maga a szex miatt szexeltem vele, hanem érzelmeim voltak a fiú felé, és azért. Máskor pedig, ha nem tetszett senki, nem szexeltem. Igaz "csak" 7 hónap volt a leghosszabb idő, amíg nem szexeltem, de akkor egyáltalán nem hiányzott, mivel nem volt senki, akivel vágytam volna rá
2018. máj. 18. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!