Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőkön külön kategória...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőkön külön kategória az egyedűlálló és az elvált. Ha nincs gyerek nem mindegy hogy miért nincs párja valakinek?

Figyelt kérdés
Vagy csak én nem gondolok valamire amire kellene?

2018. máj. 17. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Nem mindegy. Te tényleg nem érzed a különbséget a két kategória között?
2018. máj. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%

Nézd, az elváltnak volt minimum egy komoly kapcsolata és hajlandó volt az elköteleződésre.

Az egyedülállóról ez nem biztos, hogy elmondható.

2018. máj. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Van, aki egyáltalán nem akar házasodni, aki akar, de csak olyannal, aki még nincs túl egy házasságon+váláson stb. Miért zavar ez téged?
2018. máj. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Aki volt házas és elvált nem annyira akar másodszorra?

Aki egyáltalán nem akar ő is élhetett 30vhány éves korára akár 10éves kapcsolatban is.

2018. máj. 17. 21:06
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

Mindenkinek van azért elképzelése milyen párt keres. elváltként akár már gyereke is lehet, volt férje biztos, esetleg közös vagyon/otthon.


Nem mindenki szeret ilyen helyzetbe belekerülni.

nekem volt pl. olyan pasi ismerősöm aki idősebbként csak özvegy nőkkel ismerkedett,rossz tapasztalata volt a volt férjekkel.


És persze a kor is számít. Ha valaki 30-32 éves koráig nem alakított ki komolyabb kapcsolatot még belefér,hogy karriert épített, ismerkedett, de 40 évesen már itt tartani nem biztos,hogy ez nyerő egy pasi szemében.


Nő vagyok, de úgy gondolom,hogy a pasiknak igenis fontos a korábbi élete annak, akivel ismerkedni szeretne.Minden előítélet nélkül, de mérlegelve.

2018. máj. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 peca1000 ***** válasza:
100%
Én pl. csak elvált 30-40 év közötti anyukákkal jönnék össze. Nem akarnak még 1x férjhez menni, és jó eséllyel van már egy szobatiszta, kommunikálni képesönállóan WC- ni, és felöltözni tudó gyereke is, azt sem kell legyártani. A kezdeti pelenkázós, bilizős korszak zavarna, ha lenne saját, annál is. Ha egyedülálló lenne, biztos férjhez akar menni, és szülni is, és mivel ketyeg az óra, minél hamarabb erőltetné. Nekem nem hiányzik
2018. máj. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-os, ez nem biztos,hogy így van, de biztos találsz olyat, aki hasonlóan gondolkodik.

Az a 30-as-40-es akinek van egy gyereke, szintén vágyik a stabil kapcsolatra, akár a házasságkötésre is. Sőt, közös gyerekre is vágyhat, főleg harmincasként.

2018. máj. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen ezen már én is gondolkodtam,hogy elvált,de gyerektelen nőkén vajon akkor én szinglinek számítok vagy nem?:)

35 éves vagyok 2 éve váltam el 6 év házasság után.

2018. máj. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!