Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Súlyos önbizalomhiányra utal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Súlyos önbizalomhiányra utal, ha azt szeretném, hogy sok férfi magában azt gondolja, hogy "de megdugnám"?

Figyelt kérdés

Nem érzem magam szépnek, de sokszor felvillanyoz, ha megjegyzi pár ismerősöm, hogy "neki biztos tetszel".


Amikor utazok, vagy megyek valahova, kiharcolom néha a férfiak tekintetét, hogy ki tudjam olvasni belőle, tetszek-e az adott személynek vagy sem.


Gondolkoztam már azon is, hogy hány férfiban keltettem fizikai vonzalmat.

Kik azok akiknek már szerepeltem a fantáziájában.


Ez az egész önbizalomhiányból fakad?


2018. márc. 6. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%
Dehogy, ez tök normális. At elhízott, ronda feministák is ezt szeretnék, csak mivel senki nem gondolja ezt róluk, inkább betiltatják a grid girl, booth babe és hasonló dolgokat, ahol vonzó, fiatal nők jelennek meg kevés ruhában
2018. márc. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Regisztrálj fel netes társkeresőkre, ott aztán még egy csúnya lány is napi százával kapja a bókolós seggnyaló és a "hú de megdugnálak" típusú leveleket. Szóval ott aztán akkor is "fizikai vonzalmat" tudsz kelteni sok kiéhezett férfiakban ha nem vagy egy szépség.
2018. márc. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
11%

Ennek van egy egészséges része ami növeli az önbizalmat (jól eső érzés), de amikor kényszeresen meg akarsz felelni hogy így gondolják az már beteges (és az ilyen nők általában könnyen kaphatóbbak).


Én az utolsóval valamilyen szinten egyet értek.

A feministák nagy része szerintem azért lett olyan nagy feminista mert nem illett bele az átlag női külsőbe és akkor minden női jogot ki akar húzni mert hogy jár, ha pedig valami top csaj lenne nem állna be ilyenekbe főleg az euban és az usában nem.

2018. márc. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
üdv. egy kicsit több információ jól jönne a problèmáddal kapcsolatban.
2018. márc. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Sosem voltam egy ideál, leginkább alkatra nem.

Aligha van fogni való rajtam, kicsi mellek, fokhagymagerezd fenék.

Tudom, hogy a férfiak az idomokat szeretik, hát nekem abból nem jutott... szóval ezért is akarom mindenáron valahogy elérni, hogy én is vonzó legyek a szemükben.

2018. márc. 6. 18:27
 6/11 anonim ***** válasza:
Neked miért nem mindegy, hogy ki mit gondol magában? A tekintetből úgyis azt olvasol ki, amit akarsz.
2018. márc. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem igen, de egy valamit jegyezz meg. Az egyik legrosszabb női tulajdonság az onbizalomhianybol fakadó felesleges egofenyezes.
2018. márc. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
Haha itt is pont a dicséretet szeretnéd hallani. A világ legjobb segge a foghagymagerezd segg :D
2018. márc. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nincs önbizalom hiányom tisztába vagyok azzal mi csinos rajtam, mi kevésbé.

Mégis jól esik, ha tetszem a férfiaknak, pillantgatnak. Szerintem is normális ez addig ameddig az ember nem kényszeresen erre hajaz.

2018. márc. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is érdeklődve nézek mindenkit, hogy mit látok a tekintetében, milyen lehet az ágyban, stb. Ez az első gondolatom egy adott férfiról. A tekintetét mondjuk kiharcolnom senkinek se kell.

Összességében én is szexuális oldalról közelítem meg a vonzalmat - ennek ellenére kevés férfival voltam.A gondolataim világa egy külön dolog, ettől még nem fekszem le mindenkivel.

Szerintem amíg te sem fekszel le minddel, csak a fejedben van ez, akkor amíg nem szenvedsz tőle, vagy nem a barátnőid pasijainál próbálkozol, addig nem gond.

Ez egy elég alapvető dolog, hogy a nők tetszeni akarnak egy férfinak, és a köztük lévő kapcsolat egyik alapja a vonzalom, a szex.

2018. márc. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!