Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A gyk-s megmondóembereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyk-s megmondóembereket kérdezném: miért van az, hogy csóró egyetemistaként több barátnőm is volt, most, havi milliós fizetéssel évek óta nincs senkim?

Figyelt kérdés
Még nem múltam el 30, ha ez számít.
2018. máj. 18. 18:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan ebben a cipőben járok. Kicsit félénk vagyok, ami sokáig nem volt gond, mert a tízen-húszon éves lányok lazák és simán felszedtek, kezdeményeznek most is, de én már komoly, kiteljesedett 30as nőre vágyok. Ők viszont nem hívnak randira.
2018. máj. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
25%
meleg lettel csak meg nem tudod.
2018. máj. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
52%
Egyetemen folyamatosan körülvettek csajok, manapság viszont valószínűleg nem jársz el sehová, ahol nők is vannak, csak a meló és az otthoni pihenés tölti ki az idődet.
2018. máj. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%

Nem értem a negatív, gúnyolódó hozzászólásokat.

tudom, a kérdező kicsit túllőtt ezzel a gyk-s megmondó jelzővel, de...miért nem hihető el az,hogy annyit keres amennyit ír?

Anonim a kérdés, semmi érdeke nem fűződne ahhoz,hgoy itt bárkinek tetszelegjen a magas fizetésével.

Egyébként is ha nem lenne tényleg ilyen helyzetben bizonyára nem írna ide.

2018. máj. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
51%
Én azt nem értem, miért lett lepontozva a válaszom. Egyetemistaként nyilván rengeteg nő vesz körül már akkor is, ha csak bemész egy-egy előadásra vagy ha koliban laksz. Amint kikerülsz onnan, már aktívan tenned kell azért, hogy olyan társaságban mozoghass, ahol vannak nők is és munka mellett a szabadidőd is jóval kevesebb.
2018. máj. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le senkit :)
2018. máj. 19. 12:12
 17/17 Lifeishard ***** válasza:
Kérdező, nem is Te pontozol le, hanem a "gyk-s megmondóemberek." :D
2018. máj. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!