Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez miatt lehet a jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miatt lehet a jelenlegi helyzet, vagy csak belemagyarázom?

Figyelt kérdés

4 éve már hogy érettségiztem, azon a nyáron ismertem meg egy lányt. Nem nagyon volt célom, elkezdtem egy okj-t, de félévkor otthagytam és hazamentem vidékre, távol tőle. Elhatároztam, hogy jelentkezek egyetemre, a motívációban mindig benne volt hogy így újra közel kerülhetek hozzá, és találkozhatunk majd. Sajnos csak egy másik egyetemre vettek fel ami megintcsak távol van. Idén sikerült átjelentkeznem, és végre itt lehetek, amit már rég szerettem volna.

A lánnyal évente kétszer találkoztam mindig mióta megimertem, a volt tanárom ismerőse és az általa szervezett programra jártunk el. Sajnos nem akart azon kívül találkozni velem és semmi jelét nem mutatta a szándékának. Van egy nővére is aki a legutóbb amikor együtt voltunk, pozitív jeleket küldött, még azt is mondta hogy majd menjek el hozzájuk. Aztán persze csak az ígérgetés volt amikor elhívtam őt, és nem lett semmi ebből se. Közben a sulinak sem látom az értelmét, ahogy semminek, csak tengődöm és nem értem miért vagyok itt.


2018. máj. 19. 20:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát ez nem valami jó. De azért a sulit ne hagyd ott, csak profitálni tudsz belőle később.
2018. máj. 20. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!