Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek milyen helyzetben, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen helyzetben, hogy csattant el az első csók a jelenlegi párjával és mennyi idő után?

Figyelt kérdés
Érdekelnek a történetek :)

2014. ápr. 27. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Uj munkatars voltam, ket het munka utan este elhozta az iroda kulcsait, es elcsattant 1 csok. Azota mar ket eves a gyerek, ot eve a ferjem.
2014. ápr. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

:D Már késésben voltam ( 8 órára mindig haza kellett érnem), a lépcsőház ajtó előtt voltunk, nyitva volt az ajtó, amikor meghallottam fater kulcszörgését. Elfutottunk a ház másik oldalára és amikor puszit akart adni, én ehelyett megcsókoltam :) ( Persze ezután szobafogságot kaptam :D mármint a késés miatt)

Kb egy év udvarlás után csattant el az első csók. Már sok-sok éve együtt vagyunk :)

N

2014. ápr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy év udvarlás? :O Hogy hogy ilyen sokáig húzódott a dolog, ha szabad kérdeznem.
2014. ápr. 27. 15:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy voltam vele, hogy ha kellek valakinek, akkor igazán kelljek. Nem adtam magam könnyen :P de úgy érzem jól döntöttem :) Meg 14 évesen ráér az ember :D
2014. ápr. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
13 éves voltam és a sráccal éjjel-nappal beszéltem fb-n meg ahol csak tudtunk csak nem személyesen, mert valahogy soha nem találkoztunk és ha igen akkor még nem volt komoly és szinte csak köszöntünk mert más dolgunk volt. Mindig mondta hogy mennyire gyönyörű vagyok, megy ilyen aranyos dolgokat, amitől tényleg nagyon megkedveltem...többször mondta hogy szeret. Egyszer egy hétvégén már tényleg nyilvánvalóan egymásba voltunk zúgva csak így üzeneteken keresztül szikrázott minden:) És megkérdezte hogy járnék-e vele...mondtam, hogy persze. Aztán másnap amikor suliba minden órámnak vége volt odajött az aulába, megláttuk egymást tökre megörültem, megöleltem és akkor ő meg is csókolt...:) 3 éve együtt vagyunk:)
2014. ápr. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 1-másfél hete ismertük egymást.

Egy udvaron történt, este, csillagok az égen, tiszta romantika...lett volna, csak nem messze volt egy marhatenyészet és közben hallottuk ahogyan a tehenek bőgtek.:-D

Amúgy 9. éve vagyunk együtt már.:)

2014. ápr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

18 nap társkeresős ismerkedős üzenetváltás után volt az első randink. Akkor adott 2 puszit, megölelt, és pár perc múlva megcsókolt:)


Ez már 4 éve volt. 2,5 éve vagyunk házasok:) N,28

2014. ápr. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!