Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen a jelenlegi helyzet...

Milyen a jelenlegi helyzet Párizsban?

Figyelt kérdés
Minden politikától független vélemény és válasz érdekel, főleg ha van ismerős, rokon, akitől tudtok információt, esetleg jártatok kint mostanában. A közeljövőben utazok ki pár napra és tudni szeretném milyen a helyzet, leginkább migráns szempontból. Veszélyes e kint lenni? Van e terror készültség? Stb.

2018. ápr. 5. 18:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Az egy no go zona. Kedves Elvtars Vezerelnok Ur megmondta. Es o mindent tud.
2018. ápr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Nekem egy barátnőm él kint, a férje dolgozik, ő viszont otthon van a kislányával, és elég sokat bolyonganak a városban turisták által frekventált helyeken is. Élnek, jól vannak. Én júniusban megyek pár napra. :)
2018. ápr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, te normális vagy? Mit nem értettél azon hogy politikától mentes válasz?! Épp az ilyen fogyatékos válaszokat próbáltam volna elkerülni mint amit te írtál te nagyon csökött agyú....
2018. ápr. 5. 20:15
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
bocs, de egy ilyen kerdesre nem lehet mas valaszokat adni.
2018. ápr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Egy Párizstól nem messze fekvő kertvárosban lakunk, és a munkám miatt hetente többször is oda kell mennem.

Még soha semmi problémám nem volt, és a gyerekeknek sem, akik néha velem jönnek.

Ha tényleg olyan szörnyű lenne a város, ahogy itt olvasom, az a kétmillió párizsi őslakos már régen nem ott élne.

2018. ápr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem nem olyan rossz, bár azért elővigyázatosnak kell lenni. Én biztosan nem félnék párizsban mivel 191 cm vagyok és 120 kiló. Nézz utána az interneten hogy párizsban melyik utcákban van migráns tábor (ha van ilyen) és azt kerüld el. Ha nő vagy és nagyon félős, akkor szerintem mindenképpen vegyél egy gázsprayt :)
2018. ápr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Azért nem értettük azt, hogy politikától mentes válaszokat vársz, mert Párizs már időtlen idők óta bevándorlókkal teli város, nonszensz a kérdésed, ugyanannyira biztonságos, mint 10-20-30 éve, csak mindenkit megőrjít a kormánypropaganda.
2018. ápr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Lehet normálisan hangnemű válaszokat adni, amiket köszönök is, nagyon, kezdek megnyugodni.

A politika mentességet pedig azért emeltem ki, mert a választás miatt még jobban ki van erre hegyezve a média, az ember már azt se tudja mit higgyen el és mit nem, gondoltam vannak olyan emberek akik testközelből tudják az igazságot, nem kezdenek el fröcsögni, vagy a tudatlan kérdezőt hülyének nézni.

2018. ápr. 5. 23:12
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

A kérdésed azt sejteti, hogy fogalmad sincs a nagyvilágból, amit csak tévékből és hazug szennylapokból vélsz megismerni. Ilyen esetben azt tanácsolnám, ne indulj neki semmiképp.

Az utazás nem félművelt birkák úri szórakozása, hanem a világ megismerésének egy formája. Ha önmagadban totális káosz van a legalapvetőbb dolgokban is, talán a Hortobágyot és az Alföldet kellene először földerítened.

Ezek egyszerű, számodra is megérthető környezetek lesznek.

2018. ápr. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Rettegést tessék befejezni, az egész migránsválság egy mára tét nélkülivé vált semmiség. Párizsban a világon semmi bajod nem lesz. Nemrég voltam Libanonban, amit valóban érintett a migránsválság, de a közbiztonsággal ott sem volt gond.
2018. ápr. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!