Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem vagyok egészséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok egészséges psziché, az tényleg mindig, mindenki szemében kizáró ok, vagy legalábbis egy stigma lesz?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert itt állandóan olyanokat lehet olvasni, hogy "ha x éves koráig nem volt senkije, akkor bizonyára nincs vele minden rendben, el kell kerülni messzire". Igen, valóban nincs velem rendben minden, ahogyan az emberek egy jelentős részével sem, de magamtól nem jutott volna eszembe, hogy emiatt párkapcsolatra alkalmatlan vagy szeretetre méltatlan lenne bármelyikünk. Kíváncsi lennék arra is, hogy akkor mégis mi az a jellemhiba, ami még beleférhet, mit szabad eltűrni a másiknak, hol húzzuk meg a határvonalat? Merthogy olyan emberhez eddig nem volt szerencsém, akibe egyáltalán ne lehetett volna belekötni, vagy aki minden szempontból ideális társa lehetne bárkinek, és senkire ne lett volna soha káros hatással a viselkedésével.

(Elnézést, ha kicsit hevesebb voltam a kelleténél, de már nagyon érdekel, hogy ki mit gondol erről.)



2018. máj. 20. 21:15
1 2
 11/12 anonim válasza:
Bipolárisak nem agresszívak.
2021. okt. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Érdekes visszaolvasni ezt a kérdést így, hogy másfél hónapja kapcsolatban vagyok, életemben először. Sokat jelentettek ezek a kommentek anno.
2021. okt. 31. 02:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!