Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek mániás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek mániás depressziósként?

Figyelt kérdés
Sok éve küzdök a betegséggel, természetesen a párkapcsolataimra, a társkeresésre is rányomja a bélyegét a dolog. A legnagyobb problémát az okozza hogy nem tudom hogy mikor kellene beszélnem erről. Nyilván nincs a homlokomra írva, sőt, közeli barátaimon és a családomon kívül az emberek nem is tudnak erről. Viszont ha valakivel szeretnék intim kapcsolatba kerülni akkor ezt is meg kell osztanom vele. De mikor? Az ismerkedés korai fázisában attól tartok hogy elijeszti a lányokat, amit nem is csodálok, senkinek nem az a vágya hogy olyan ember kerüljön az életébe aki ilyen csomagot cipel. Ha viszont hallgatok róla és csak hetekkel, hónapokkal később árulom el az nem átverés? Nem akarok becsapni senkit, de azt sem akarom hogy kerüljenek a nők mintha fertőző lennék :(

2018. máj. 22. 20:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem előbb szedd össze magad és utána ismerkedj.
2018. máj. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%

Minek akarsz kapcsolatot, ha lelkibeteg vagy, és magaddal se vagy még rendben?

Előbb saját magadat tedd rendbe, járj pszichológushoz rendszeresen, foglalkozz önismerettel.


Egy párkapcsolat teljes embert kíván.


Te magad látod, hogy "Sok éve küzdök a betegséggel, természetesen a párkapcsolataimra, a társkeresésre is rányomja a bélyegét a dolog."

Akkor minek akarsz addig ismerkedni, míg rendbe nem jössz teljesen?

2018. máj. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Hát ez nem túl hasznos tanács.. Sajnos ez nem fog egyik pillanatról a másikra elmúlni. Dolgozom, sportolok, albérletet tartok fenn, iskolába járok, szóval nem valami kényszerzubbonyos őrült vagyok, és szeretnék ismerkedni.
2018. máj. 22. 21:02
 4/19 A kérdező kommentje:

"Akkor minek akarsz addig ismerkedni, míg rendbe nem jössz teljesen?"


Mert másokhoz hasonlóan én is vágyom kapcsolatra, x hónap egyedüllét után én is magányosnak érzem magam.

2018. máj. 22. 21:04
 5/19 anonim ***** válasza:
24%

Én is sok mindenre vágyom, és?


Fel kéne hogy fogd, vannak fontossági sorrendek.

Kéne a fenének egy mániás depressziós ember.


Előbb magadat tedd úgy rendbe, hogy tudd kontrollálni magad és ne legyél ilyen.

És csak ezek után jöhet a társkeresés.


A házat se a tetejéről kezded el építeni, hanem az alapoktól.

2018. máj. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem más testi betegséggel arra "utasítottak" itt normális nők, hogy az elején de ne az első alkalommal tisztázzam ezt az illetővel és szerintem igazuk is van.


Nem azzal kell kezdeni minthogy a barátaiddal sem úgy ismerkedsz meg...viszont korrekt előadni időben és odabízni a reakciót

2018. máj. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
30%

Leginkabb sehogyan.

En nem x hónapig, hanem masfel evig voltam egyedul sima depresszioval, mert ugy voltam vele, h amig nem rakom rendbe magam fejben, addig csak en is es a parom is serulnek egy ilyen kapcsolatban.

2018. máj. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ne úgy köszönj be, hogy "Helló! Mániás depresszióm van!" Nyilván jó, ha időben tud róla, de, ha az elején megkedvel ( pár találkozó, beszélgetések), akkor el fogja fogadni, természetes mindezt úgy, hogy tisztában vagy Te is a dologgal és megpróbálod kontrollálni, mert lehet.


Egyébként annyira utálom, mikor az emberek kimondják egy mentálisan betegnek, hogy semmi nem ér, fúj ilyennel nem szabad kikezdeni. Kérdem én: Szerintetek normálisabb az ilyen?

A betegségeket lehet kontrollálni, gyógyszerrel, terápiával. Rengeteg értékes ember lesz ilyen miatt öngyilkos. Gondolkozzunk már el egy kicsit, hogy mit mondunk a másiknak, nem tudjuk milyen kárt teszünk benne. Attól függetlenül, hogy valaki beteg még nem lesz rosszabb, mint a másik.

Na erről ennyit, bocsánat, hogy beletettem ezt is, de nem tűröm... Sok sikert kedves kérdező!

2018. máj. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
De mi van ha a teljes gyógyulás nincs kilátásban? 5 éve szedek gyógyszereket rá, plusz diétával és testmozgással igyekszem a lehető legjobb szellemi kondícióban tartani magam, de teljes, végleges gyógyulással nem igen kecsegtetnek. Sajnos nem tudom elfogadni azt hogy hosszú örökre egyedül legyek. Igyekszem így is párt találni, de az utóbbi időben nem sikerült pár hónapnál hosszabb kapcsolatot kialakítanom, reméltem hogy van valaki akinek egyik vagy másik oldalról van tapasztalata ebben.
2018. máj. 22. 21:29
 10/19 anonim ***** válasza:

figyu, ő meg meghalhat cirka 5 hónap múlva rákban a mai világban :(


és ő sem mondta meg előre..


ez ilyen, hiányosak vagyunk MIND

2018. máj. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!