Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 12 cm es pènisszel jobb ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 cm es pènisszel jobb ha egyedül maradok?

Figyelt kérdés
27 èves vagyok és sose mertem csajozni ez miatt. Annyit mèg hozzá tennèk hogy àtlagos arcom van. Volt egy autóbalesetem gyerekkoromban és a bal làbbamra sántítok. Nem tudok edzeni sem, ezért van rajtam pár kiló plusz. 168 cm/78 kg
2018. máj. 23. 14:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Amíg így gondolod, addig igen.


De ha már fel tudod fogni, hogy ez a többségnek, elég, tudsz normális magabiztos ember lenni, akkor nem lesz gondod.

2018. máj. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jó helyen teszed fel ezt a kérdést...

Mert mindjárt megkérdezik, hogy: legalább jól fizető allasod van? Mert ha pénzed van, akkor majd úgyis kellesz valakinek... :S

2018. máj. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A kis pénisz még hagyján, a külső többet jelent, nekem a szerszámom nagy, sok ondóm is van, a külsőm nem vonzó, így nem kellek senkinek. Szóval próbálkozz csak, a külső fontosabb.
2018. máj. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem is 12cm a péniszem sajnos ez már alapból feszélyez hogy kezdeményezzek mi tagadás szégyellem

hiába keresek havi 650000ft nettoba a tudat hogy kevés vagyok mint férfi megbillogoz

2018. máj. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem az a legfontosabb.

Nyilván vannak nők akiknek ez kevés és ez a legfontosabb de vannak akiknek nem..

Keresgélni kell.

2018. máj. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Keresgélés kudarcal elutasitással jár amibol nem kerek
2018. máj. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
"nem a méret a lényeg, hanem a technika"
2018. máj. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

12 cm még nem vészesen kicsi!


Külső szvsz többet számít. Szép öltözet, igényesség, és az se hátrány, ha sportos a tested. (Látom, hogy nem tudsz edzeni, de sajnos nem tudok mást tanácsolni.)

2018. máj. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A döntéseid miatt vagy egyedül, nem az adottságaid miatt. Ha innentől máshogyan döntesz akkor nem leszel egyedül.


De tudom, hogy szeretnél valami értékelést az adottságaidra és az elején adott tanácsom igazságát csak utólag fogod elismerni. Nos, a péniszed az az átlag méret alja. Szerintem ezen ne emészd magad, mert fölösleges. A lányok is több méretben készültek alul, remélem ezzel nem mondok újdonságot. Tudom, hogy szomorú vagy emiatt, de ez még egészséges méret és egészséges nemi életed lehet.


Nincs valamilyen gyógytornász, aki a szárnyai alá tudna téged venni? Én biztos vagyok benne, hogy te is tudnál végezni valamilyen edzést. Én jártam egy ideig gerinctornára és én mondom nem nagymamatorna volt. Amúgy meg a táplálkozás is nagyon fontos, nem mondok tippeket, te is utána tudsz járni. Ha csak a táplálkozásodra koncentrálsz már akkor is szép eredményeket érhetsz el.


Amit a kérdésben leírtál abból én úgy látom, hogy nem vagy reménytelen. Fiatal vagy még, ne dobd el magadtól a boldogságot!

2018. máj. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
20%
A péniszed közel sem lenne annyira gond, ellentétben a "magasságoddal". 168 centivel ne sok jóra számíts, főleg, hogy sántítasz is. A testsúlyon lehetne változtatni edzéssel, de ha egészségügyileg nem vagy 100-as akkor lehet első körben gyógytornára kellene menned.
2018. máj. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!