Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezhet olyan, hogy ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan, hogy ha egy férfi csak elutasításokat kapott, akkor egy idő után mások közeledését mindentől függetlenül el fogja utasítani?

Figyelt kérdés
2018. máj. 23. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Létezhet olyan hogy azért nem játszok egy játékkal mert amikor sokadjára is kipróbáltam minduntalan veszítettem és beleuntam abba hogy szívat a játék és csak az időmet pazarlom vele?
2018. máj. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Persze. En is voltam igy. Es most is igy vagyok. 26/f
2018. máj. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Egy idő után nagyon pesszimistává válik az ember. Ha a kutyának se kellessz, persze hogy létezhet. Hiába tetszik valaki, kapásból elhesegetem még csak a gondolatot is hogy köztünk bármi lehet.
2018. máj. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%
Szólítottatok? :D 26F
2018. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Élő személyemben ilyen vagyok... 35F ("...A félelem magába zár...")
2018. máj. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 TTP80 ***** válasza:
Én úgy vagyok ezzel, hogy ami nem megy, nem erőltetem. Sosem voltam egy társas személyiség, jól megvagyok a magam világában. Mostanában már nem randizom, régebben sokat, lett is kapcsolat belőle. Inkább kivárok. A napokban vettem fel a kapcsolatot újra egy lánnyal, akivel korábban ismerkedtem. Ellaposodott az ismerkedésünk, másfél év alatt elfogyasztott három férfit, és most megint egyedülálló. Egy kicsit óvatos vagyok vele, mondjuk nem biztat, nem töri magát, szóval hagyom, hogy másnak vegye el az eszét... :D
2018. máj. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Létezik. Legalább nem szaporodik a selejtje.
2018. máj. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igen, van ilyen. A rengeteg elutasítás miatt valószínűleg teljesen a béka segge alatt van az önbecsülése. "Senkinek sem kellek, nem vagyok elég jó, valami gond van velem" és hasonlóak.
2018. máj. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Romlik az önbecsülése. Nem ismeri fel, nem tudja kezelni, ha közelednek feléje. A legapróbb elutasítások miatt is értéktelennek, feleslegesnek érzi magát.
2018. máj. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!