Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők és Férfiak! Mik a főbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és Férfiak! Mik a főbb problémák a netes és a kinti társkeresésben számotokra?

Figyelt kérdés

Magas igények avagy eltérőek?

Külső illetve belső hiányosságok, vagy csak szimplán érdektelenség a másik fél felé.



2018. máj. 24. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Neten: mindenki hazudik, nem ir vissza, bejepzelt, flegma, onimado, tele van onertekelesi gondokkal, ego simogatasra vagyik stb.


Eloben: nem merek odamenni, megszolitani, izgulok, nem talalom a szavakat stb.


Melyebben nem megyek bele. Felesleges.

2018. máj. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

Nekem az a bajom, hogy a nők többsége neten képtelen kommunikálni. Egyszerűen ki kell erőszakolni belőlük egy 3 szavas választ. Vicc amit leművelnek. Nincsenek nagy igényeim, átlagosnak mondanám magam. Nekem 10ből 8 nő bejön, a nőknek 10-ből jó ha egy bejön. Leszarják a belsőd, csak a külső számít amit azzal is bizonyítanak, hogy nem hajlandóak visszaírni ergo meg se akarnak ismerni.


Mielőtt meg jönne a “jajezazÁLTALÁNOSÍTÁS” meg bla bla bla, pont nem érdekel. Én a tapasztalatom írom le mert nem egy nővel volt màr dolgom.

2018. máj. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat először is.

Amit én vettem észre:

-neten valóban nehéz nőkkel, mivel szerintem egy nőnek mindig sokat hozzátesz a személyes kontakt, ami ugyebár hiányzik ergo nehéz "megfogni"

-amikor egy nővel értelmesen el tudok beszélgetni az vagy idősebb nálam vagy valami komoly önértékelési problémája is van

-személyesen meg vagy falka veszély avagy félnek, hogy retardált vagy....személyesen félre érthető a közvetlenség

De hozzáteszem eddig volt kivétel is, de egy kézen meg tudom számolni.

Habár részben a nőket is megértem, mivel sok a perverz és a megkukult vagy csak szimplán nem értik meg, hogy nincs esély.

Nekem amikor volt barátnőm, őt speciel személyesen ismertem meg, de barátságnak indult, az elején ő is elutasító volt.

2018. máj. 24. 16:30
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Neten: Tinderen kevés a match, illetve sokszor nem írtak vissza (egy ideje nem is erőltetem a netes ismerkedést).


Élőben: itt csak annyi, hogy kevés a minőségi szórakozóhely és a korombeli nő a városomban, a többség tizenéves, ami nekem 30 évesen már nem annyira buli. Bár amikor elmentem egy-két tanfolyamra (pl. jóga), ott pont az volt a baj ilyen téren, hogy min. 40-es nőkkel volt tele. :D


30/F

2018. máj. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Jellemző negatívumokat írnék, amiket tapasztaltam és a környezetemtől is hallottam. Problémának nem nevezném őket, mert ha valakinél tapasztalom, akkor felfogom, hogy nem passzolunk össze és nem erőltetem a dolgot. Inkább szűrők.


Nőknél:

- Rengetegen elvárják, hogy szórakoztassák őket. Ha nem ír a srác szórakoztató és nagy dolgokat, akkor azzal nem foglalkoznak, mert nem elég érdekes.

- Rossz kommunikációs képességek. De tényleg, meglepően sok nőnek rossz a kommunikációja. Nincs véleményük dolgokról, nem tudnak pár szavas válasznál többet reagálni egy csomó témára. Ha nem tőmondatokban ír nekik az ember, sokszor nem tudnak mit kezdeni vele.

- Hazugságok. Gondolom ez mindkét nemre jellemző, csak másról hazudnak. Nőknél azt tapasztalom, hogy sokan tagadják, hogy több sráccal is ismerkednek. Nekem nincs azzal gond, ha ismerkedés során más srácokkal is beszélget egy lány, de játsszunk tiszta lapokkal.

- Nem értékelik az őszinteséget. Ez a tipikus hercegnő effektus, amikor egy lány azt várja, hogy ő legyen az egyetlen és különleges. Ha ilyenkor őszinte a férfi és nem egy tündérmesét ad elő, akkor sokszor megsértődnek. (Pl. kérdezte épp egy lány, hogy kivel beszélek még jelenleg rajta kívül. Elmondtam, hogy az egyik lány barátommal és kiakadt, hogy biztos őt szeretem. A lány már házas, messze lakik tőlem és a legjobb lánybarátom.)

- Magas elvárások és az önismeret hiánya. Szerintem ez a legtipikusabb női hiba. Elképzelnek egy ideális srácot és előadják, hogy tök mások az elvárásaik. Pl. egy kedves és rendes srácot akarnak komoly kapcsolatra, de összejönnek egy paraszt fuckboy-al, aki csak szórakozik velük.


Férfiaknál (nem ismerkedtem velük, szóval csak a haverjaim és más lányok alapján tudok nyilatkozni):

- Sokszor túlparázzák a dolgot és ez érezhető a szövegeiken.

- Önbizalomhiány.

2018. máj. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Tökéletes válasz férfi szemszögből. Én még hozzátenném, hogy a nők sokszor olyan képeket raknak fel amik ezer évesek és valójában alig hasonlítanak arra a képre. Ma is beszéltem egy 28 éves nővel, felkerestem facen és kiderült, hogy több mint 5 éves képeket használ... ezen akadok ki.
2018. máj. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes témát feszegetünk, az utolsó kettő válaszolóval egyetértek! Ment is a zöld kéz! F
2018. máj. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
24%

Neten az a baj, hogy tízből hat férfi a negyedik mondat után megkérdezi, hogy mekkora a mellem. A taplóbbik fajta már a második után és úgy, hogy:mellbőséged?

Oké, maradjunk a maradék négy férfinél: kiderül hogy nincs jogsija se kocsija se. Már bocsánat de nem leszek senkinek sem a taxija. Meg egyébként is..

Aztán egy másik jön azzal hogy a mamával lakik. (Ebből már kinőttem)

Alig van normális férfi.

2018. máj. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Netesnél sok a nőnek mondott férfi keverőgörcs. A való életben meg egy nőt sem érdeklem...
2018. máj. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8 Tényleg ennyire fontos hogy legyen valakinek autója? Én például simán megtehetném hogy milliós autót vásárolok magamnak, de mi értelme hogyha nincs is rá szükségem? Minden elérhető közelben van, a munkahelyem is 10 perc sétára a belvárosban. Biciklivel meg busszal (esetleg oszkárral) mindenhova eljutok. Több barátomnak van autója, így a velük közös nyaralás is meg van oldva. Pénzkidobás lenne autót vásárolnom. Viszont ezek szerint én már az első rostán sem mennék át nálad, pedig nem is ismersz hogy milyen ember vagyok valójában. Az ilyen anyagias nőktől van hányingerem.


28/F

2018. máj. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!