Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy hülyeség lenne 23 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hülyeség lenne 23 évesen nem komoly párkapcsolatban elvesztenem a szüzességem? Ha már eddig vártam.23L

Figyelt kérdés

Mindenki azzal jön "de ha már 23 éves korodig tartogattad, akkor már tényleg az igazinak add oda, ne valami jött-mentnek".

Én ezzel egyet is értek, viszont olyan szinten eluralkodott már rajtam a testi vágy, hogy nem bírom. Semmi más nem köti már le a figyelmem, csak ez. És évről-évre rosszabb, frusztráltabb vagyok, ahogy észrevettem. Tanulni sem tudok rendesen, sem koncentrálni. Több ismerkedésem is azért ment kudarcba, mert távol laktunk egymástól. Így párkapcsolat nem jöhetett szóba, csak szexet meg nem akartam. Viszont most megint előjött egy ugyan ilyen szitu, de most már fontolóra vettem a csak szexet. Mert amúgy szimpatikus, normális srác nagyon. Szerelem nyilván egyik részről sincs.

Már attól aggódom, hogy teljesen megfogok bolondulni, és a végén annyira hozzászokom, hogy frigid leszek, nem fog lázbahozni a szex. Ennél kiábrándítóbb meg szerintem nincs. És attól is tartok, hogy meg fogom bánni. Ti mit tennétek?



2018. máj. 2. 17:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom ez így mennyire számít ha férfiként válaszolok nem nőként.

Ha valamire vágysz és szeretnéd akkor ne mondj le róla.


Szintén nem teljes értékű válasz, de a szüzesség egy túlértékelt dolog.

2018. máj. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

Kivel szoktad megszavaztatni, hogy lefeküdj-e valakivel? Ki az a "mindenki"?

Csak kíváncsi vagyok 23 évesen ki irányítja a nemi életed. Te vagy mások?

2018. máj. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
2%
És még férfiakra mondják, hogy szexmániásak..
2018. máj. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%

Semmi szexmánia nincs ebben, természetes, hogy 23 éves korára már annyi hormon van benne, hogy nem tudja kezelni.

Ha lefekszik a sráccal onnantól kezdve folyton szexelni akar majd mert rájön, hogy ez egy jó dolog.

2018. máj. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2%

#4

Hát nálam ez azért eléggé kimeríti a szexmániás fogalmát.


Hjaa és akkor így lesznek a nimfók? Csak rá kell érezni az ízére..

2018. máj. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%
Ez a nagy misztikum a szex körül egy hazug, felfújt lufi, teljesen kártékony társadalmi h.ülyeség. Nincs mit őrizgetni a szüzességeden.
2018. máj. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
61%
Az igaziból is lehet hip-hopp "jött-ment"...
2018. máj. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%
#5-ös Mi ezzel a problémád ? Csak tippelni tudnék.
2018. máj. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
34%

#8

Miért gondolod, hogy problémám van vele? :)

2018. máj. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
51%
Úgy tűnt az írásodból XD
2018. máj. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!