Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik itt hajtogatják, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt hajtogatják, hogy pénzzel lehet nőt találni, mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
Még egy darab találkára sem találok nőt a pénzemmel sem! Akkor miért kell álltatni itt a magányos jónépet azzal, hogy ha sok pénze lesz, akkor nem lesz egyedül? Nagyon nincsen igy, tapasztalatból irom, kutyát sem érdekli a pénzem sem!

2018. máj. 26. 13:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Ha még dugásra se sikerül pénzzel se (gondolok itt a bulikban leledző könnyű vérű menyecskékre) akkor valamit nagyon szarul csinálsz.

A nők egy bizonyos rétege ugrik a pénzszagra csak ugyfest nem azt a réteget célzod vagy valami óriási gubanc van veled.

2018. máj. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

"Akkor miért kell álltatni itt a magányos jónépet azzal, hogy ha sok pénze lesz, akkor nem lesz egyedül?"


Mert egyszerűbb mártírkodni és egy rajtad kívülálló okra fogni a sikertelenséged ("jajj csak azért nincs nőm, mert nem vagyok gazdag"), mint beismerni magadnak, hogy a személyiségeddel vannak olyan problémák, amik taszítják a nőket.

2018. máj. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Még egy munkanélküli csajt sem sikerült megfognom a pénzzel, akkor ne mondjátok már, hogy ez működőképes eszköz az ismerkedésnél!...
2018. máj. 26. 13:50
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Na ugye.

Végre valaki leírja.


22/N

2018. máj. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

Kérdés mit kezdesz a pénzeddel. Ha a csaj azt érzi szó szerint meg akarod venni a szexet (és van némi önérzete) elhajt akár munkanélküli akár nem. A pénzzel ide oda meghívni kell meg ajándékokat venni hogy hasznos fejőstehénnek tűnj.

Ha azt mondod "gyere marcsa látom nincs pénzed lakj nálam főzz moss takaríts és dugj velem cserébe eltartalak" azzal belegázolhatsz az önérzetébe.

Ezt is finoman kell tálalni. Gyanítom ilyesmi áll a háttérben.

2018. máj. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%

És akkor ezzel a kérdéssel most mit kezdjek? Vajnatiminél próbálkoztál már? Esetleg a többi hasonló kaliberű nőnél? :D

Most, ha én azt írom, hogy kedvességgel nem találok csajt, akkor pont ugyanakkora elismerést kapok, mint ez a kérdés?

Legyünk őszinték: Amíg egy buliban egy márkásabb kocsi kulcsának kidobásával is lehet csajt találni, addig az ilyen kérdés realitástartalma 0. Ez egy szimpla önigazoló, kamu kérdés.

2018. máj. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

"Mert egyszerűbb mártírkodni és egy rajtad kívülálló okra fogni a sikertelenséged ("jajj csak azért nincs nőm, mert nem vagyok gazdag"), mint beismerni magadnak, hogy a személyiségeddel vannak olyan problémák, amik taszítják a nőket."


Főleg, hogy a pénz és a gazdagság sem egy rajtad kívülálló ok. :D

2018. máj. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

#2 jaja!


Nálam is, a csaj azért lépett vissza az exéhez mert idézem: "neki 8 milliós autója van, neked meg csak 2 milliós ami szerintem a szüleidé", "neki újépítésű lakóparki lakása van csepelen", "neki bejelentett munkája van, lesz majd nyugdíja", "neki új motorja van, és 600-as mint egy férfinak, neked meg csak 500-as ami tinifiúknak jó"


További info: a korosztályunk max fizet nyugdíjjárulékot, nyugdíjunk már nem lesz, mellesleg jobban is kerestem mint a srác (és akkortájt váltottam "normális" bejelentős helyre), csak ezt nem verem nagy dobra. Mint később kiderült a srác lakása, autója, motorja is apu-anyu tulajdona, pénzéből jött össze, és akkor már rögtön nem volt vonzó, de jött a másik "álompasi", akiről szintén kiderült hogy apu anyu fizeti.


De én hiányzom neki, nekem köszöni, hogy vele vagyok, nekem beszéli ki ki a pasi ügyeit, velem akar dugcizni időnként. És már több nővel tapasztaltam hasonlókat, bár egyikkel sem ilyen durván ömlesztve. De nyilván kibírhatatlan személyiség vagyok :)


Idősebb jóvágású, jól kereső haver, aki már gyereket akar egy arra érdemes nőtől egy hosszú távú kapcsolatban, is arra panaszkodik, hogy csak aranyásókat, meg csak szex más semmire nem vállalkozó unatkozó férjes milfeket talál.


És sokaktól (kb minden férfitől) hallok hasonlókat, azoktól is akiknek már van rendesnek tűnő nőjük, de előtte szívtak sokat...


De persze ez nyilván egy másik dimenzió, csúszunk is át délután 4-kor egy másik párhuzamos valóságba :D


Úgyhogy mivel ez a ti dimenziótokban nem így van, jöhet a 0-zás, ezért hívd a többi szektást nullázni :)

2018. máj. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%

"Főleg, hogy a pénz és a gazdagság sem egy rajtad kívülálló ok. :D"


Akik mártírkodnak, általában nem mondjuk az orvosokra vagy ügyvédekre irigyek, akik hosszú éveken át keményen tanultak, diplomát szereztek és tisztességes munkával jó fizetésre tettek szert, hanem azokra, akik alá apu-anyu betolt egy kocsit és lakást, ami tényleg rajtad kívülálló ok. Senki nem választhatja meg, hogy milyen anyagi helyzetű családba születik.


#8 nem azt írtam, hogy nem léteznek aranyásó pitsák, hanem azt, hogy a legtöbb, egy egysejtűnél magasabb (érzelmi) intelligenciával rendelkező nő nem fog csak a pénzért cserébe belemenni egy kapcsolatba olyan férfival, akit amúgy nem tud elviselni sem. Az, hogy te pont ilyen nőket fogtál ki a te problémád.

2018. máj. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
10%

Ad1: A sok relatív. Simán lehet, hogy a legtöbb nőnek egyáltalán nem sok, amennyid van. Annyi kell minimum, amiről ő saját erejéből álmodni sem merne. Valakinek ez csak egy stabil fedél a feje fölött egy budapesti panel formájában, valakinek meg rendszeres luxus nyaralások és Fendi táska. Az átlag a kettő között van.

Ad2: Elfelejted, hogy ezeknek fene nagy önérzetük van ám! Mert az egy dolog, hogy az indította be az ösztöneid, amit te nyújtani tudsz, de ki nem állhatják, ha erre emlékezteted őket. Vagy túl direktben toltad a képükbe. Ezeket majd ő látni fogja a ruhatáradon, a slusszkulcsodon, a parfümöd illatán meg a nyaralásodon készült fotókon. És akkor azon lesz, hogy abból kapjon ő is.

2018. máj. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!